مراسم گرامیداشت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی دوشنبه در یاسوج برگزار می شود

چکیده: مراسم گرامی داشت سردار رشید و سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و هم‌رزمانش روز دوشنبه ۱۶ دی ماه ساعت ۱۰ صبح در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) یاسوج برگزار می شود.

توازن؛

سردار سلیمانی

به گزارش توازن و به نقل از ایسنا؛ معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مراسم گرامی داشت سردار رشید و سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و هم‌رزمانش روز دوشنبه ۱۶ دی ماه ساعت ۱۰ صبح در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) یاسوج برگزار می شود.

احد جمالی در نشست ستاد هماهنگی گرامیداشت سردار حاج قاسم سلیمانی با بیان اینکه؛ شهید حاج قاسم سلیمانی مالک اشتر زمان بود، افزود: عرصه فعالیت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی جهانی بود و چهره و شخصیتی ملی، فرا ملی و بین المللی داشت.

وی کرد: این شخصیت چهره تابناک فرهنگی و معنوی، سیاسی و اجتماعی و از همه بالاتر نماد مبارز و نظامی بود و دشمن استکباری از این سردار رشید اسلام حراس داشت و حتی نام وی لرزه بر دل دشمنان می انداخت.

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بهای خون حاج قاسم بسیار سنگین است، خاطرنشان کرد: سلیمانی محبوب همه دل ها بود و هیمن محبوبیت باعث شد که بطور مستقیم مورد خشم و غضب شیطان بزرگ آمریکا و استکبار جهانی قرار گرفت.

جمالی تصریح کرد: امروز یکایک فرزندان ایران اسلامی نماد حاج قاسم هستند و این شهادت نقطه عطف و شروعی تازه برای متزلزل شدن نظام استکباری و نشان از خوی درندگی و وحشیانه آنها دارد.

وی با بیان اینکه امروز اسوه و الگوی جوانمردی در دنیا و یاور ستم دیده و مظلوم و مبارز میدان های حق علیه باطل، ظلم، ستمگری و استکبار، شهید قاسم سلیمانی بود ادامه داد: این جایگاه قطعا در دل تاریخ ثبت خواهد شد و ماندگار خواهد ماند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد: مراسم گرامی داشت شهید سردار رشید و سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش روز دوشنبه ساعت ۱۰ صبح در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) یاسوج برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، جمالی از عموم مردم ولایی و شهید پرور استان بخصوص یاسوج خواست تا در این آیین معنوی شرکت نموده و با گرامی داشت یاد و خاطره این سردار رشید، شجاع و سرافرز ایران اسلامی، انزجار قلبی خود به نظام استکباری را به نمایش بگذارند.


لینک منبع

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.