نفت و گاز گچساران  به مصاف چوکا تالش می رود
نفت و گاز گچساران  به مصاف چوکا تالش می رود

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از فارس از گچساران، در چارچوب هفته یازدهم لیگ دسته دو فوتبال کشور، تیم نفت و گاز گچساران به مصاف چوکا تالش می‌رود.  براساس این گزارش، این دیدار امروز دوشنبه راس ساعت۱۴:۳۰ دقیقه در استایوم ورزشی پوریای ولی تالش به چوکای تالش برگزار می‌شود. تیم فوتبال نفت و […]

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از فارس از گچساران، در چارچوب هفته یازدهم لیگ دسته دو فوتبال کشور، تیم نفت و گاز گچساران به مصاف چوکا تالش می‌رود.

 براساس این گزارش، این دیدار امروز دوشنبه راس ساعت۱۴:۳۰ دقیقه در استایوم ورزشی پوریای ولی تالش به چوکای تالش برگزار می‌شود.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران تاکنون با انجام ۹ دیدار، ۴پیروزی، چهار باخت و یک تساوی و با کسب ۱۳ امتیاز در رده هفتم جدول لیگ دسته دو فوتبال کشور قرار گرفته است.

در این دوره از رقابت‌ها، تیم فوتبال نفت و گاز گچساران  در گروه B با تیم‌هایی همچون پاس همدان، شهرداری بم، شهرداری بندرعباس، چوکا تالش، سردار بوکان، نفت امیدیه، بعثت کرمانشاه، شهدای بابلسر، ایران‌جوان بوشهر، ملی حفاری اهواز، رزکان کرج و دارایی بندرگز هم گروه است.

 به گزارش فارس، مسابقات لیگ دسته دو فوتبال باشگاه‌های کشور با شرکت ۲۸ تیم در دو گروه ۱۴ تیمی در حال برگزاری است.

در پایان این بازی‌ها تیم‌های اول هر گروه به طور مستقیم به رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور صعود می‌کنند.

تیم‌های دوم هر گروه نیز در مسابقه پلی آف به مصاف هم خواهند رفت تا تکلیف سومین تیم صعود کننده به لیگ دسته اول هم مشخص شود.

انتهای پیام/۸۲۰۳۱


لینک منبع