تشریح مهمترین برنامه‌های اجرایی حوزه مقاومت امام حسن مجتبی (ع) پاتاوه+تصاویر
تشریح مهمترین برنامه‌های اجرایی حوزه مقاومت امام حسن مجتبی (ع) پاتاوه+تصاویر

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از فارس از سی‌سخت، حوزه مقاومت امام حسن مجتبی (ع) شهر پاتاوه  به مناسبت هفته بسیج  برنامه‌های متنوعی اجرا کرد. عنایت مطهری‌مهر فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (ع) پاتاوه گفت: در هفته بسیج برنامه های متنوعی اعم از برنامه های فرهنگی، روشنگری، تربیتی، مسابقات ورزشی و […]

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از فارس از سی‌سخت، حوزه مقاومت امام حسن مجتبی (ع) شهر پاتاوه  به مناسبت هفته بسیج  برنامه‌های متنوعی اجرا کرد.

عنایت مطهری‌مهر فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (ع) پاتاوه گفت: در هفته بسیج برنامه های متنوعی اعم از برنامه های فرهنگی، روشنگری، تربیتی، مسابقات ورزشی و پیاده روی یادواره باشکوه شهدای دهستان پاتاوه، سرکشی از خانواده شهدا و جانبازان، طرح جنگل کاری در بیش از پنج نقطه در بخش پاتاوه و حضور باشکوه بسیجیان در نماز جمعه بخش  پاتاوه را داشتیم.

مطهری مهر افزود: تجمع باشکوه بسیجیان در مرکز شهرستان، عطرافشانی گلزار شهدا در قالب مناطق دهستان پاتاوه، کمک به ساخت خانه نیازمند در سه منطقه از بخش پاتاوه، دیوارنویسی با موضوعات نماز و شهید و بسیج در بیش از ۸ نقطه از بخش پاتاوه گوشه ای از دیگر فعالیت های این حوزه بوده است.

فرمانده حوزه مقاومت امام حسن مجتبی در پایان  عنوان کرد: نصب تابلو شهدا و سرکشی از کمپ ترک اعتیاد، برگزاری جلسه و نشست برای آنها، اهدا پوشاک بین خانواده های نیازمند، تجلیل از فعالان عرصه فرهنگی بسیج، تجلیل از فعالان عرصه سازندگی  بسیج و توزیع بسته غذایی بین نیازمندان بخش پاتاوه بخشی دیگر از فعالیت های این حوزه بوده است.

انتهای پیام/۸۲۰۰۹

 


لینک منبع