بزرگداشت ۱۶ آذر به جامعه دانشجویان واگذار شود
بزرگداشت ۱۶ آذر به جامعه دانشجویان واگذار شود

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از فارس از کهگیلویه، علیرضا اتابک امروز در نشست هماهنگی بزرگداشت روز دانشجو با اشاره به اهمیت این روز اظهار داشت: برنامه‌های گرامیداشت این روز در محدوده دانشگاه‌ها و به جامعه دانشجویان سپرده شود. فرماندار کهگیلویه تصریح کرد:نگاه ما به برگزاری این مراسم علمی است چرا که نقش […]

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از فارس از کهگیلویه، علیرضا اتابک امروز در نشست هماهنگی بزرگداشت روز دانشجو با اشاره به اهمیت این روز اظهار داشت: برنامه‌های گرامیداشت این روز در محدوده دانشگاه‌ها و به جامعه دانشجویان سپرده شود.

فرماندار کهگیلویه تصریح کرد:نگاه ما به برگزاری این مراسم علمی است چرا که نقش  و رسالت دانشگاه‌ها در پویا سازی جامعه  به عنوان پایگاه علمی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی اهمیت خاصی دارد.

وی با تاکید بر قانونمندی و رعایت اقتضائات وجود برنامه‌های مناظره‌ای و برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی دانشگاه‌ها را تعدیل کننده و توسعه مند دانست.

فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه گفتگوها و شنیدن مطالبات تبدیل تهدید به فرصت‌ است، اضافه کرد: برنامه‌های روز دانشجو در درون دانشگاه‌ها و به دانشجویان و تشکل‌های آنها واگذار شود.

در این نشست مقرر شد مراسم گرامیداشت ۱۶ آذر و روز دانشجو در دانشگاه‌های پیام نور، آزاد و علمی کاربردی دهدشت برگزار شود.

 

انتهای پیام/۸۲۰۱۶


لینک منبع