تاجگردون: پرداخت کمک‌معیشتی از بودجه ‌۹۹ کسر نمی‌شود
تاجگردون: پرداخت کمک‌معیشتی از بودجه ‌۹۹ کسر نمی‌شود

غلام‌رضا تاجگردون بعد از ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداری گچساران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین تصمیم سران ۳ قوه بوده است.

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم، غلام‌رضا تاجگردون بعد از ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداری گچساران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین تصمیم سران ۳ قوه بوده است.

وی با تاکید بر اینکه مردم از گرانی نگران و نارحت هستند، عنوان کرد: ۵۰ درصد درآمد حاصل از سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین هزینه افراد آسیب پذیر جامعه می‌شود.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پرداخت کمک معیشتی از بودجه سال جدید کسر نمی‌شود، گفت: افزایش نرخ بنزین سه سال در کمیسیون بودجه مطرح بود.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا برای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ ثبت نام می‌کنید، ادامه داد: شرایط فعلا برای ریاست جمهوری فراهم نیست.

تاجگردون با بیان اینکه هنوز نمی‌توان ارزیابی درستی از رای آوری خود به صورت دقیق داشته باشم، خاطرنشان کرد: در مجلس اصولگرای نهم نیز توانستم کارهای خوبی را انجام دهم و در واقع نقش تاثیرگذاری در این مجلس داشته باشم زیرا مجلس نیروهای فرهیخته را کنار نمی‌گذارد.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–