جدیدترین خبرها

واترپلو نفت و گاز گچساران نائب قهرمان دور دوم لیگ برتر کشور شد

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از فارس از گچساران،مرحله دوم بیست و نهمین دوره لیگ برتر واترپلو قهرمانی باشگاه‌های کشور در ۲ گروه A ,B  در روزهای پنج شنبه و جمعه ۷ و ۸ آذرماه  برگزار شد. براساس این گزارش،  لیگ برتر واترپلو امسال با حضور ۸ تیم در ۲ گروه چهار تیمی […]

اشتراک گذاری
08 آذر 1398
کد مطلب : 365936

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از فارس از گچساران،مرحله دوم بیست و نهمین دوره لیگ برتر واترپلو قهرمانی باشگاه‌های کشور در ۲ گروه A ,B  در روزهای پنج شنبه و جمعه ۷ و ۸ آذرماه  برگزار شد.

براساس این گزارش،  لیگ برتر واترپلو امسال با حضور ۸ تیم در ۲ گروه چهار تیمی برگزار می‌شود که از هر گروه ۲تیم به مرحله نهایی صعود خواهند کرد.

 در گروه A این دوره از مسابقات تیم‌های  پرسپولیس، دانشگاه آزاداسلامی، استخر شهید نوفلاح و سایپا هم‌گروه هستند.

همچنین تیم واترپلوی نفت و گاز گچساران در گروه Bبا تیم‌های پیشگامان‌کویر یزد، نفت امیدیه، و رعدپدافند هم‌گروه است.

مرحله دوم بیست و نهمین دوره لیگ برتر واترپلو کشور به میزبانی پیشگامان یزد در استخر عدالت برگزار شد که در این دیدار تیم واترپلوی بزرگسالان نفت و گاز گچساران در مرحله دوم این رقابت ها  با کسب ۲ پیروزی و یک شکست وبا کسب ۱۰ امتیاز صدرنشین  این گروه شد.

 در این دوره از رقابت ها تیم واترپلوی نفت و گاز گچساران در مقابل رعد پدافند با کسب نتیجه ۱۹ بر ۴، در مقابل پیشگامان یزد با کسب ۱۰ بر ۹ به پیروزی و در مقابل نفت امید با کسب نتیجه ۱۴ بر ۱۳ شکست خورد.

در پایان این پیکارها بعد گچساران تیم‌های نفت امیدیه با کسب ۸ امتیاز و رعد پدافند تهران با ۶ امتیاز  و پیشگامان یزد بدون امتیاز به ترتیب در مکان‌های دوم، سوم و چهارم این گروه قرار گرفتند.

به گزارش فارس،  در گروه A تیم پرسپولیس با کسب نتیجه ۱۲ امتیاز صدرنشین جدول و تیم نفت و گاز گچساران با کسب ۱۰ امتیاز نائب قهرمان این دوره از مسابقات شد.

مرحله سوم این رقابت‌ها  در ۵ و ۶ دی ماه به میزبانی نفت امیدیه برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.