لزوم ورود بانک مرکزی به بازار برای کاهش نرخ ارز
لزوم ورود بانک مرکزی به بازار برای کاهش نرخ ارز

توازن؛ رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:برای کاهش نرخ ارز و ثبات قیمت های بازار ورود بانک مرکزی برای تحقق روند کاهشی ضروری است.  به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد،رئیس کمیسیون برنامه ،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تعادل بخشیدن نرخ ارز و قیمت های بازار را از مطالبات اساسی مردم دانست […]

توازن؛

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:برای کاهش نرخ ارز و ثبات قیمت های بازار ورود بانک مرکزی برای تحقق روند کاهشی ضروری است.

 به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد،رئیس کمیسیون برنامه ،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تعادل بخشیدن نرخ ارز و قیمت های بازار را از مطالبات اساسی مردم دانست و گفت:باید روند کاهشی نرخ ارز ادامه یابد تا به یک میانگین مناسب دست یابد که تحقق این موضوع نیازمند همراهی صرافی ها و بانک های عامل در سراسر کشور است.
غلامرضا تاجگردون با بیان اینکه پیش از این بانک مرکزی در خصوص ارز و ذخایر ارزی ملاحظاتی داشته است افزود: مقرر شد بانک مرکزی براساس اختیارات واگذار شده برای کاهش قیمت ارز و کنترل بازار آن نظارت بیشتری داشته باشد.
نماینده مردم شهرستان های گچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اختیارات لازم به بانک مرکزی برای اینکه به عملیات های جدید پولی ورود کند تفویض شده است خاطر نشان کرد: پیش بینی می شود اگر اتفاق خاصی رخ ندهد و بانک مرکزی بتواند به خوبی بازار را مدیریت کند روند کاهشی نرخ ارز تا دستیابی به میانگین مناسب ادامه یابد.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–