راهپیمایی حمایت از امنیت و اقتدار کشور در گچساران برگزار شد +تصاویر
راهپیمایی حمایت از امنیت و اقتدار کشور در گچساران برگزار شد +تصاویر
راهپیمایی خودجوش و تجمع اعتراض آمیز مردم گچساران در برائت از اغتشاشگران و حمایت از رهبر معظم انقلاب، امنیت و اقتدار کشور روز پنجشنبه ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۸ در شهر گچساران برگزارشد .

به گزارش توازن ، مسئولان اجرایی و قشرهای مختلف مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان گچساران حضور گسترده ای در این راهپیمایی داشتند.

مسیر این راهپیمایی از محله لبنان تا میدان امام خمینی(ره) و سخنران آن نیزحجت الاسلام علی ساجدی مدرس عالی حوزه های علمیه شیراز بود.

مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، مرگ بر آل سعود، مرگ بر منافق، مرگ بر اشرار، مرگ بر محارب، رفاه ملت وظیفه دولت است رضایت خداوند رضایت ملت است، مفسد اقتصادی اعدام باید گردد این عمل خدایی انجام باید گردد، آل سعود به فکر انتقام است توی دلش داغ عراق و شام است، شعار انحرافی شعار دشمنان است نفرین ملت ما نثار دشمنان است، الله اکبر خامنه ای رهبر، اینهمه لشکر آمده به عشق رهبر آمده، ای رهبر آزاده آماده ایم آماده، وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد، ما ذوالفقار حیدریم مطیع امر رهبریم و ما همه با هم هستیم پشت ولایت هستیم» شعارهایی بود که در این راهپیمایی از سوی شرکت کنندگان سر داده شد.

قطعنامه پنج ماده ای در پایان این راهپیمایی قرائت شد و شرکت کنندگان نیز با سردادن فریاد «الله اکبر، خامنه ای رهبر و مرگ بر آمریکا» مفاد آن را تأیید کردند.