مشارکت بنیاد علوی در احداث ۸ آموزشگاه در کهگیلویه و بویراحمد
مشارکت بنیاد علوی در احداث ۸ آموزشگاه در کهگیلویه و بویراحمد

توازن؛   به گزارش توازن و به نقل از فارس از یاسوج، علی کرمی اظهار کرد: فضای ۲کلاسه تنگ هیگون دهدشت با مساحت۵۰۰مترمربع و فضای آموزشی نهضت آباد دهدشت به مساحت۱۲۰مترمربع احداث شده‌اند. مدیر کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان افزود: برای تکمیل بهره‌برداری این فضاها ۱۴میلیارد و ۳۰۰ میلیون و با مشارکت بنیاد علوی هزینه […]

توازن؛

  به گزارش توازن و به نقل از فارس از یاسوج، علی کرمی اظهار کرد: فضای ۲کلاسه تنگ هیگون دهدشت با مساحت۵۰۰مترمربع و فضای آموزشی نهضت آباد دهدشت به مساحت۱۲۰مترمربع احداث شده‌اند.

مدیر کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان افزود: برای تکمیل بهره‌برداری این فضاها ۱۴میلیارد و ۳۰۰ میلیون و با مشارکت بنیاد علوی هزینه شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد هم گفت: تاکنون بنیاد علوی با هزینه بالغ بر۱۶ میلیارد ریال در ساخت ۸ آموزشگاه استان مشارکت داشته است.

هادی زارع‌پور گفت: با ساخت ۳ مدرسه اخیر در چرام و دهدشت شرایط تحصیل برای ۹۳ دانش آموز ابتدایی و متوسطه فراهم شد.

مدیر پروژه‌های بنیاد علوی در کهگیلویه و بویراحمد گفت : برای اجرای طرح پایلوت اقتصاد مقاومتی ۶۵کلاس در لنده و۴۷کلاس در دیگر مناطق استان کهگیلویه و بویراحمد ساخته می‌شود.
سیدمحمدپوریزدان پرست گفت: برای احداث ۴۷کلاس درس در استان کهگیلویه و بویراحمد ۳۰میلیارد و۶۸۰میلیون از سوی بنیاد علوی اختصاص می‌یابد.

علی پورک‌پور اظهار کرد: مدارس دو کلاسه تنگ هیگون و دو کلاسه شهید مطهری نهضت آباد به همت بنیاد علوی ساخته و تحویل آموزش و پرورش دهدشت شد.

پورک پور گفت : این دو مدرسه با هزینه بالغ بر ۸۰۰میلیون تومان ساخته و روز پنج شنبه با حضور مدیر کل نوسازی مدارس استان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

مدیر آموزش و پرورش با تقدیر از مدیران بنیاد علوی  گفت : انشاالله با رایزنی و مساعدت مسئولان نوسازی استان این روند در شهرستان ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/۸۲۰۰۹


این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع