کومان: ایرلند شمالی برای خراب کردن بازی همه کار کرد

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی هلند دیشب در یک بازی حساس در خانه خود در مقدماتی یورو۲۰۲۰ به مصاف ایرلند شمالی رفت و با اینکه ابتدا از حریف عقب افتاد ولی با دو گلی که در وقتهای اضافه انتهای بازی به ثمر رساند موفق شد این بازی دشوار را با نتیجه ۳-۱ به سود خود پایان داده و به صدر جدول گروه C مقدماتی یورو۲۰۲۰ صعود کرده و به همراه آلمان صدرنشین این گروه شود.

رونالد کومان سرمربی هلند در پایان بازی گفت از عملکرد تیم ملی هلند و از اینکه بازیکنانش برنامه‌های از پیش تعیین‌شده را در زمین اجرا کرده‌اند راضی است ولی کومان از سبک فوتبال ایرلند شمالی در این بازی به شدت انتقاد کرد و گفت نوع فوتبال جنجالی ایرلندی‌ها نباید در چنین سطحی دیده شود.

کومان در این باره گفت:” به نظر من بازیکنان هلند عالی کار کردند ولی ایرلند شمالی فوتبال خیلی بدی را به نمایش گذاشت. آنها برای به هم ریختن روند بازی هر کاری توانستند کردند، از وقت تلف کردن گرفته تا خطاهای عمدی برای متوقف کردن روند بازی. داور در مقابل این رفتار آنها خیلی دیر واکنش نشان داد. آنها از ویژگی‌های خود نهایت استفاده را بردند و من به این احترام می‌گذارم ولی تماشای این بازی واقعا سخت و وحشتناک بود”.

کومان در ادامه به خبرنگاران گفت:” ما در شروع بازی کمی بی‌دقت بودیم. بعد هم که روند بازی توسط حریف سخت شد. ما اغلب توپ را در جایی بدست می‌آوردیم که نمی‌توانستیم با آن کار زیادی بکنیم. ولی در فاز نهایی توانستیم کار را تمام کنیم. این هم یک کیفیت است که در تیم ملی هلند دیده می‌شود. ولی البته ترجیح می‌دادیم این کار را زودتر انجام دهیم. این شانس نیست چون اولین بار نیست که ما چنین کاری می‌کنیم”.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–

Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.