جریمه بیش از ۲ میلیاردی قاچاقچی کفش در گچساران
جریمه بیش از ۲ میلیاردی قاچاقچی کفش در گچساران

توازن؛ قاچاقچی کفش در شهرستان گچساران به پرداخت حدود دو میلیارد و ۸۵۵ میلیون ریال جریمه محکوم شد. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گفت: ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان گچساران، مقادیری کفش به ظن قاچاق از خودروی سواری پژو از مشارالیه اعلام جرم کرده […]

توازن؛

قاچاقچی کفش در شهرستان گچساران به پرداخت حدود دو میلیارد و ۸۵۵ میلیون ریال جریمه محکوم شد.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گفت: ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان گچساران، مقادیری کفش به ظن قاچاق از خودروی سواری پژو از مشارالیه اعلام جرم کرده که حسب گزارش مذکور و تحقیقات مقدماتی پیرامون کالای مکشوفه فاقد ادله و مدارک قانونی بوده است.
براتعلی صالحی افزود: گمرک استان در راستای ماده ۴۷ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیز پس از رسید کالا و ضبط آن کالا‌های مکشوفه و ارزش ریالی و مراتب به این شعبه اعلام شد و شعبه پس از ثبت پرونده و احضار متهم و اخذ دفاعیات اتهام وارده را محرز و مسلم دانست.
وی گفت: شعبه پس از بررسی و مستندات قانونی پرونده، متهم را به پرداخت دو میلیارد و ۸۵۵ میلیون ریال جریمه محکوم کرد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: علاوه بر جریمه صادر شده، کفش قاچاق به نفع دولت ضبط شده است.
صالحی اضافه  کرد: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید داخلی بیشترین عزم اداره کل تعزیرات حکومتی در جلوگیری از قاچاق است.
وی عنوان کرد: اداره کل تعزیرات حکومتی مسئول رسیدگی به پرونده‌های مربوط به قاچاق است.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–