۱۰ میلیارد ریال تجهیزات آموزشی بین مدارس حاشیه شهرهای کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد+تصاویر
۱۰ میلیارد ریال تجهیزات آموزشی بین مدارس حاشیه شهرهای کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد+تصاویر

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در آئین تجهیزات آموزشی بین مدارس حاشیه شهرها اظهار داشت: ۱۰ میلیارد ریال تجهیزات آموزشی از محل اعتبارات فرهنگی تامین و بین مدارس حاشیه شهرهای استان توزیع شد. وی با اشاره به اینکه این تجهیزات آموزشی در قالب کاروان […]

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در آئین تجهیزات آموزشی بین مدارس حاشیه شهرها اظهار داشت: ۱۰ میلیارد ریال تجهیزات آموزشی از محل اعتبارات فرهنگی تامین و بین مدارس حاشیه شهرهای استان توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه این تجهیزات آموزشی در قالب کاروان خودرویی به مناطق حاشیه شهرهای یاسوج،  گچساران و دهدشت منتقل و تحویل آموزش و پرورش استان می‌شود، ابراز کرد: این تجهیزات آموزشی بین ۵۴ مدرسه حاشیه شهرهای یاسوج، دوگنبدان و دهدشت توزیع می‌شود.

کلانتری تصریح کرد: یکی از رویکردها و راهبردهای اساسی دولت تدبیر و امید در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی، توانمندسازی و اجرای طرح‌های تاب آوری اجتماعی در مناطق حاشیه ای شهرها بوده که استان کهگیلویه وبویراحمد یکی از مناطق مورد توجه دولت در این زمینه بوده است.

وی با بیان اینکه دانش آموزان و نوجوانان در مناطق حاشیه‌ای از جمله قشرهای در معرض بروز آسیب‌های اجتماعی هستند، عنوان کرد: تحقق عدالت آموزشی در جای جای این استان حتی در دورترین مناطق آن ضروری است.

کلانتری از مسئولان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و بنیاد برکت به دلیل توجه ویژه به استان تقدیر کرد و گفت: یکی از انتظارات اساسی و مهم ما از این بنیادهای مهم و تاثیر گذار این است که سعی کنند طرح‌های تولید و بنیادی که منجر به اشتغالزایی شود در این استان راه اندازی کنند.

وی در پایان استقرار و استقلال نمایندگی بنیاد برکت در استان را خواستار شد و افزود: تکمیل و تسریع در روند اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها از سوی این بنیاد در استان از اولویت‌هایی بوده که باید مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/ش

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–