به گزارش “ورزش سه”، یکی از بازیکنانی که در نقل و انتقالات با سر و صدای زیادی راهی تراکتور شد، رضا شکاری است. بازیکن تکنیکی تیم ملی امید ایران که سابقه بازی در روبین کازان و روستوف روسیه را نیز دارد. این هافبک جوان و باتجربه اما در ۳ بازی ابتدایی تراکتور حتی یک دقیقه […]

به گزارش “ورزش سه”، یکی از بازیکنانی که در نقل و انتقالات با سر و صدای زیادی راهی تراکتور شد، رضا شکاری است. بازیکن تکنیکی تیم ملی امید ایران که سابقه بازی در روبین کازان و روستوف روسیه را نیز دارد.

این هافبک جوان و باتجربه اما در ۳ بازی ابتدایی تراکتور حتی یک دقیقه هم برای این تیم به میدان نرفته تا سوالاتی در ذهن خیلی ها در این خصوص ایجاد شود.

نکته قابل توجه اینکه ظاهرا بازی نکردن شکاری باعث تعجب مدیرعامل تراکتور نیز شده است. صادقیان در خصوص شایعات ایجاد شده درباره بازی نکردن شکاری عنوان کرد: «بازی نکردن این بازیکن برای بنده هم سوال بود که در این رابطه با سرمربی تیم صحبت کردم که ایشان گفتند که ما یک تیم هستیم و در طول فصل از تمامی بازیکنانمان استفاده خواهیم کرد.»

گفتنی است؛ تراکتور فردا در چارچوب رقابت های هفته چهارم لیگ برتر میزبان گل گهر سیرجان است و باید دید آیا دنیزلی فرصتی برای بازی کردن به شکاری می دهد یا خیر.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–