شبی که رونالدو مقابل وارث خود بازی کرد! (عکس)
شبی که رونالدو مقابل وارث خود بازی کرد! (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، شاید آن روز ها که لوئیز فیگو با پیراهن باشگاه رئال مادرید و تیم ملی پرتغال به ستاره اول کشورش در فوتبال اروپا تبدیل شده بود، هیچ کس فکرش را هم نمی کرد که روزی یک جوان بتواند جای او را بگیرد. اما این اتفاق افتاد و کریستیانو رونالدو بعد از […]

به گزارش “ورزش سه”، شاید آن روز ها که لوئیز فیگو با پیراهن باشگاه رئال مادرید و تیم ملی پرتغال به ستاره اول کشورش در فوتبال اروپا تبدیل شده بود، هیچ کس فکرش را هم نمی کرد که روزی یک جوان بتواند جای او را بگیرد. اما این اتفاق افتاد و کریستیانو رونالدو بعد از او به ابرستاره فوتبال پرتغال در سطح باشگاهی و ملی تبدیل شد. حالا اما با گذشت بیش از یک دهه از این موضوع این اتفاق به نحوی دیگر در حال رخ دادن است.

در حالی که تا همین چند سال پیش کسی گمان نمی کرد که فوتبال پرتغال بتواند ستاره ای حتی کمی نزدیک به رونالدو را به فوتبال اروپا ارائه دهد، پدیده ای نوظهور از آکادمی بنفیکا چشم همگان را به خود خیره کرد و خیلی زود خود را به سطح اول فوتبال اروپا معرفی کرد. ژائو فلیکس در حالی تنها با ۱۹ سال سن به اتلتیکو مادرید پیوست که رونالدو نیز در همین سن و سال پرتغال را ترک کرده بود و به سطح اول فوتبال اروپا و باشگاه منچستریونایتد کوچ کرده بود.

هرچند فلیکس راهی بسیار طولانی و شاید غیر ممکن برای رسیدن به افتخارات کریستیانو را در پیش داشته باشد اما قطعا این توانایی در او وجود دارد که بعد از رونالدو بتواند برند شماره یک پرتغال چه در سطح ملی چه در سطح باشگاهی لقب بگیرد‌.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–