حمله تند مدیر بایرن مونیخ به سنگربان بارسلونا!
حمله تند مدیر بایرن مونیخ به سنگربان بارسلونا!

به گزارش “ورزش سه”، امشب بایرن مونیخ موفق شد با ارائه نمایشی فوق العاده با سه گل ستاره سرخ بلگراد را مغلوب کرده و شروعی موفق در این فصل لیگ قهرمانان داشته باشد، اما اولی هوینس پس از پایان این بازی مصاحبه ای توفانی در مورد اتفاقات اخیر فوتبال آلمان داشته است. مارک آندره تراشتگن […]

به گزارش “ورزش سه”، امشب بایرن مونیخ موفق شد با ارائه نمایشی فوق العاده با سه گل ستاره سرخ بلگراد را مغلوب کرده و شروعی موفق در این فصل لیگ قهرمانان داشته باشد، اما اولی هوینس پس از پایان این بازی مصاحبه ای توفانی در مورد اتفاقات اخیر فوتبال آلمان داشته است.

مارک آندره تراشتگن اخیرا نسبت به نیمکت نشینی در ترکیب تیم ملی آلمان معترض شده و ادعا می کند که وی باید سنگربان اول ژرمن ها باشد. در روزهای اخیر بحث های فراوانی بین او و مانوئل نویر رخ داده و بسیاری از بزرگان فوتبال آلمان نیز در این رابطه اظهارنظر کرده اند؛ اما اولی هوینس موضعی تندی نسبت به حواشی اخیر داشته است.

اولی هوینس گفت: تراشتگن جوری صحبت می کند که انگار تا به حال در ۱۷ جام جهانی موفق به کسب عنوان قهرمانی شده است. او نباید هیچ ادعایی داشته باشد و بحثی وجود ندارد که مانوئل نویر سنگربان اول تیم ملی آلمان است. ما علاقه نداریم اعتبار بازیکنان بایرن مونیخ آسیب ببیند و مانوئل نویر همیشه بهترین خواهد بود.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–