۱۱۰۵مدرسه کهگیلویه و بویراحمد نیازمند سیستم گرمایشی استاندارد هستند
۱۱۰۵مدرسه کهگیلویه و بویراحمد نیازمند سیستم گرمایشی استاندارد هستند

توازن؛ مدیرکل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۱۰۰۰مدرسه در این استان نیاز به سیستم گرمایشی استاندارد دارند. به گزارش ایسنا – منطقه کهگیلویه و بویراحمد به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، پیروز کرمی افزود: با توجه به آمار دریافت شده از سوی آموزش‌ و […]

توازن؛

مدیرکل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۱۰۰۰مدرسه در این استان نیاز به سیستم گرمایشی استاندارد دارند.

به گزارش ایسنا – منطقه کهگیلویه و بویراحمد به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، پیروز کرمی افزود: با توجه به آمار دریافت شده از سوی آموزش‌ و پرورش شهرستانها و مناطق مختلف این استان، ۱۱۰۵ مدرسه با ۲ هزار و ۶۷۰ کلاس درس نیاز به استانداردسازی سیستم گرمایشی دارند .

وی اظهارکرد: تا مهر ماه امسال ۱۴۱ مدرسه در قالب ۴۵۲ کلاس درس به سیستم گرمایشی استاندارد در این استان مجهز می شوند .

مدیرکل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: این ۱۴۱ مدرسه دارای علمک گاز بودند اما  از بخاری های غیراستاندارد (نفت سوز) استفاده می کردند .

کرمی تصریح کرد: یکی از سیاست های اصلی این سازمان جمع آوری بخاری های نفتی غیر استاندارد در مدارس بوده که این مهم به جد در این استان نیز بیش از پیش در دستور کار قرار گرفته است .

وی بیان کرد: هم اکنون ۲۹ طرح در قالب ۱۱۹ کلاس درس در استان کهگیلویه و بویراحمد در حال تخریب و بازسازی هستند.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–