لوییس سوارز به دیدار با والنسیا می رسد
لوییس سوارز به دیدار با والنسیا می رسد

به گزارش “ورزش سه”، اگرچه اخبار حاکی از غیبت لیونل مسی، کاپیتان بارسلونا در دیدار هفته بعد مقابل والنسیا است، اما خبر خوب برای آبی اناری ها بازگشت احتمالی لوییس سوارز به میادین خواهد بود. مهاجم اروگوئه ای بخشی از جلسه امروز صبح را با گروه اصلی تمرین کرد و به نظر می رسد می […]

به گزارش “ورزش سه”، اگرچه اخبار حاکی از غیبت لیونل مسی، کاپیتان بارسلونا در دیدار هفته بعد مقابل والنسیا است، اما خبر خوب برای آبی اناری ها بازگشت احتمالی لوییس سوارز به میادین خواهد بود. مهاجم اروگوئه ای بخشی از جلسه امروز صبح را با گروه اصلی تمرین کرد و به نظر می رسد می تواند در دیدار مقابل والنسیا در استادیوم نوکمپ به میدان برود.

البته حضور لوییس سوارز در این دیدار هنوز قطعی نیست و کادر فنی بارسلونا نیز در این مورد تصمیم نهایی خود را اعلام نکرده است. اما در صورت غیبت سوارز در دیدار مقابل والنسیا، گزینه بعدی بازی کردن او در بازی هفته بعد لیگ قهرمانان اروپا برابر بورسیا دورتموند است.

تمرینات بارسلونا امروز سر و شکل جدی تری به خود گرفت و نسبت به روزهای قبل بازیکنن بیشتری زیر نظر ارنستو والورده خود را برای دیدار مقابل والنسیا آماده کردند. مارک آندره تراشتگن، کارلس آلنا و فرانکی دی یونگ بازیکنانی بودند پس از دوری از اردوی بارسلونا به دلیل حضور در تیم های ملی خود، در این جلسه تمرینی بارسلونا شرکت کردند.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–