به گزارش “ورزش سه”، عراق به عنوان جدی ترین رقیب ایران در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در تلاش است طی ماه های آتی و تا قبل از رویارویی حساس با همسایه خود دو بازی تدارکاتی مناسب با تیم ملی ترکیه به صورت رفت و برگشت برگزار کند. علی نوری خبرنگار سرشناس عراقی در توئیتی […]

به گزارش “ورزش سه”، عراق به عنوان جدی ترین رقیب ایران در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در تلاش است طی ماه های آتی و تا قبل از رویارویی حساس با همسایه خود دو بازی تدارکاتی مناسب با تیم ملی ترکیه به صورت رفت و برگشت برگزار کند.

علی نوری خبرنگار سرشناس عراقی در توئیتی نسبت به توافق صورت گرفته میان وزیر ورزش و جوانان عراق با رئیس فدراسیون فوتبال ترکیه مدعی شد این دو کشور به صورت رفت و برگشت در شهرهای بصره و گازیانتپ به مصاف هم خواهند رفت. در این توئیت آمده است نهات اوزدمیر رئیس فدراسیون فوتبال ترکیه به وزیر ورزش عراق قول داده در پی برداشتن موانع برای سفر تیم ملی این کشور به شهرهای عراق است.

البته هنوز زمان دقیق این دو بازی تدارکاتی و دوستانه همسایه های آسیایی و اروپایی ایران مشخص نشده است اما احتمال این که این بازی ها طی ماه های آبان و آذر ۹۸ برگزار شود بسیار زیاد است.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–