پائولو دی کانیو:/ PSG جای ستاره های بی انضباط مثل ایکاردی است!
پائولو دی کانیو:/ PSG جای ستاره های بی انضباط مثل ایکاردی است!

به گزارش “ورزش سه”، پائولو دی کانیو در دوران ورزشی خود به رقم زدن انواع حواشی عجیب و غریب شهره بود و بارها با رفتارهای غیر عرف خود به حاشیه آفرینی پرداخته بود. حالا پائولو دی کانیو مدعی شد بازیکنانی با سبک بازی مائورو ایکاردی به درد اینتر نمی خورده و بهتر جا برای او […]

به گزارش “ورزش سه”، پائولو دی کانیو در دوران ورزشی خود به رقم زدن انواع حواشی عجیب و غریب شهره بود و بارها با رفتارهای غیر عرف خود به حاشیه آفرینی پرداخته بود. حالا پائولو دی کانیو مدعی شد بازیکنانی با سبک بازی مائورو ایکاردی به درد اینتر نمی خورده و بهتر جا برای او حضور در تیمی مانند پاری سن ژرمن است که بازیکنان بی نظم را به خدمت می گیرد.

پائولو دی کانیو گفت: “از این انتقال تعجب نمی کنم، زیرا ایکاردی ستاره ای بزرگ و قهرمانی بدون نظم و انضباط است. اما آیا آنچلوتی واقعا می خواست بازیکنی مانند ایکاردی که نمی تواند از شوهر سابق همسر خود عذرخواهی کند را به خدمت گیرد؟

همچنین از نظر فنی کارلو به مهاجمی مثل دنیس مرتنس نیاز دارد، زیرا ایکاردی فقط وقتی توپ را با یک ضربه از پشت محوطه جریمه وارد دروازه کند. در مورد بقیه موارد ایکاردی نمی تواند کاری که از یک مهاجم مدرن خواسته می شود را انجام دهد.

انتقال ایکاردی به پی اس جی؟ برایم جای تعجب نیست، زیرا باشگاه فرانسوی جایگاهی طبیعی برای قهرمانان بی انضباط مانند ایکاردی است.”

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–