رسمی؛ آلبرت سلادس سرمربی جدید والنسیا انتخاب شد
رسمی؛ آلبرت سلادس سرمربی جدید والنسیا انتخاب شد

به گزارش “ورزش سه”، ساعتی قبل باشگاه والنسیا اعلام کرد بعد از کسب چهار امتیاز در سه هفته ابتدایی لالیگایی، تصمیم به قطع همکاری با مارسلینو گرفته و حالا آلبرت سلادس به عنوان سرمربی جدید خفاش ها انتخاب شده است. آلبرت سلادس چهار سال هدایت تیم زیر ۲۱ سال اسپانیا را بر عهده داشت و […]

به گزارش “ورزش سه”، ساعتی قبل باشگاه والنسیا اعلام کرد بعد از کسب چهار امتیاز در سه هفته ابتدایی لالیگایی، تصمیم به قطع همکاری با مارسلینو گرفته و حالا آلبرت سلادس به عنوان سرمربی جدید خفاش ها انتخاب شده است.

آلبرت سلادس چهار سال هدایت تیم زیر ۲۱ سال اسپانیا را بر عهده داشت و در دوران حضور خولن لوپتگی روی نیمکت رئال مادرید دستیار وی بود. حالا وی به عنوان سرمربی جدید والنسیا انتخاب شده و تا سال ۲۰۲۱ با این تیم قرارداد بسته است.

اولین آزمون آلبرت سلادس بسیار دشوار خواهد بود و وی باید در دیداری مهم در ابتدای هفته بعد، والنسیا را در استادیوم نوکمپ مقابل بارسلونا رهبری کند. اخبار حاکی از احتمال غیبت لیونل مسی و لوییس سوارز در این دیدار است و آلبرت سلادس می تواند با کسب نتیجه ای خوب مقابل بارسلونا، شروعی فوق العاده را در تیم جدیدش تجربه کند.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–