نماینده بویراحمد و دنا:
اعتبارات راهسازی کهگیلویه و بویراحمد با نگاه ملی دیده شوند
نماینده بویراحمد و دنا:
اعتبارات راهسازی کهگیلویه و بویراحمد با نگاه ملی دیده شوند

توازن؛ نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: باید اعتبارات راهسازی استان بر اساس مواصلاتی بودن و نگاه ملی دیده شود. به گزارش توازن و به نقل از ایسناغلام محمد زارعی چهارشنبه، ۲۰ شهریورماه در نشست شورای ترافیک استان، افزود: راه های کهگیلویه و بویراحمد ملی بوده و وقتی ثبت تردد […]

توازن؛

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: باید اعتبارات راهسازی استان بر اساس مواصلاتی بودن و نگاه ملی دیده شود.
به گزارش توازن و به نقل از ایسناغلام محمد زارعی چهارشنبه، ۲۰ شهریورماه در نشست شورای ترافیک استان، افزود: راه های کهگیلویه و بویراحمد ملی بوده و وقتی ثبت تردد چندین میلیونی و ارتباط دهندگی چند استان در یک محور را شاهدیم و باید در اعتبارات نیز به شکل ملی دیده شود.
وی با تاکید بر اینکه در قبال جان انسان ها مسئولیم، اظهارکرد: نباید به اعتبارات استانی بسنده کرد و توجه به بخش ها و محل های مختلف اعتباری لازم است.
نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حوادث رانندگی و اینکه از منتقدان اصلی صنعت خودرو هستم، عنوان کرد: در خیلی از حوادث مباحث فرهنگ ترافیک و مسیرها خلق حادثه می کنند و توجه به این موارد نیز ضروری است.
زارعی با بیان اینکه نگاه بخشی، نگاه مناسبی محسوب نمی شود، خاطرنشان کرد: بخشی از مشکلات مربوط به اعتبارات نیست و ضعف های مدیریتی عامل بروز مشکلات می شود.
وی بیان کرد: بیان این مطالب منافی زحمات شکل گرفته نیست، اما باید نگاه تعاملی و همه جانبه با مدیریت مناسب در راستای رفع مشکلات مردم و توسعه زیرساخت ها داشته باشیم.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–