عکس العمل های عجیب سرمربی کوزوو؛ قسمت دوم (عکس)
عکس العمل های عجیب سرمربی کوزوو؛ قسمت دوم (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی انگلیس شب گذشته از دور مقدماتی یورو ۲۰۲۰ توانست ۵-۳ بر کوزوو غلبه کند. میهمان در عین شگفتی گل اول را زد ولی انگلیس در همان نیمه اول ۵ گل به ثمر رساند. در نیمه دوم کوزوو دو گل دیگر زد و هری کین هم یک پنالتی خراب کرد […]

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی انگلیس شب گذشته از دور مقدماتی یورو ۲۰۲۰ توانست ۵-۳ بر کوزوو غلبه کند. میهمان در عین شگفتی گل اول را زد ولی انگلیس در همان نیمه اول ۵ گل به ثمر رساند. در نیمه دوم کوزوو دو گل دیگر زد و هری کین هم یک پنالتی خراب کرد تا در نهایت نتیجه ۵-۳ به ثبت برسد.

تیم ملی کوزوو یکی از شگفتی سازان رقابت های مقدماتی یورو ۲۰۲۰ بوده و در گروه اول این رقابت ها بالاتر از تیم هایی چون چک، بلغارستان و مونته نگرو، رتبه دوم را بعد از انگلیس به خود اختصاص داده است.

عکس العمل های چالانداز در نشست خبری پیش از بازی بازتاب زیادی در رسانه ها داشت و به همین دلیل یک دوربین در طول بازی دیشب او را تحت تعقیب داشت.

پس از گل پنجم انگلیس که توسط جیدون سانچو دقیقه ۴۶ بازی و ثانیه هایی پیش از اتمام نیمه اول به ثمر رسید، چالانداز که معتقد به آفساید بود، با داورچهارم درگیر شد و فریاد می زد وحشتناک است. او با چهره ای برافروخته داد و بیداد می کرد تا اینکه با مشاهده فیلمبردار با تغییر رفتاری سریع شروع به لبخند زدن کرد.

به نظر می رسید او به دلیل درگیری با داور چهارم اخراج شده باشد اما با شروع نیمه دوم زودتر از همه از تونل ورزشگاه به کنار زمین آمد.

چالانداز در پایان بازی به تمجید از رحیم استرلینگ پرداخت و گفت:« بازی کردن مقابل چنین بازیکنی غیرممکن است. تنها راه متوقف کردن او خطا کردن است. ای کاش استرلینگ کوزوویی بود.»

 Bernard Challandes rants at the officiating in the tunnel

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–