فوت ۹۳ نفر در تصادفات جاده ای ۵ ماهه امسال کهگیلویه و بویراحمد
فوت ۹۳ نفر در تصادفات جاده ای ۵ ماهه امسال کهگیلویه و بویراحمد

توازن؛ رئیس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد از فوت ۹۳ نفر در تصادفات جاده ای پنج ماهه امسال در این استان خبر داد. به گزارش ایسنا-منطقه کهگیلویه و بویراحمد، بهنام ویسی پور چهارشنبه، ۲۰ شهریورماه در شورای ترافیک استان، افزود: از مجموع ۹۳ فوتی تصادفات رانندگی برون شهری پنج ماهه ابتدایی سال جاری استان، ۵۳ […]

توازن؛

رئیس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد از فوت ۹۳ نفر در تصادفات جاده ای پنج ماهه امسال در این استان خبر داد.
به گزارش ایسنا-منطقه کهگیلویه و بویراحمد، بهنام ویسی پور چهارشنبه، ۲۰ شهریورماه در شورای ترافیک استان، افزود: از مجموع ۹۳ فوتی تصادفات رانندگی برون شهری پنج ماهه ابتدایی سال جاری استان، ۵۳ مورد مربوط به شهرستان بویراحمد است.
وی اظهارکرد: شهرستانهای گچساران و باشت با ۱۲ ‌فوت در رده بعدی فوتی حوادث قرار دارد.
رئیس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نقاط پر حادثه استان اشاره و خاطرنشان کرد: کمربندی یاسوج به طول ۱۵ ‌کیلومتر، محور یاسوج به اصفهان،و یاسوج به بابا میدان از جمله نقاط پر حادثه استان محسوب می شود.
سرهنگ ویسی پور با بیان اینکه در محور یاسوج به اقلید محدوده تنگ مهریان وجود باغ تالارها مشکلات متعدد ترافیکی را رقم زده است، تصریح کرد: در این نقطه نیز بروز ترافیک و تصادفات ناشی از ازدحام گزارش می شود.
وی از کمبود دوربین های سرعت سنج در معابر برون شهری خبر داد و بیان کرد: باید در زمینه فرهنگ سازی نیز اقدامات خروجی محوری با استفاده از ظرفیت هنرمندان عملیاتی شود.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–