در هیچ جای کشور به اندازه کهگیلویه و بویراحمد پلیس در جاده‌ها تردد نمی‌کند
در هیچ جای کشور به اندازه کهگیلویه و بویراحمد پلیس در جاده‌ها تردد نمی‌کند

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، سردار مهدی انصاری پیش از ظهر امروز در نشست شورای ترافیک کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: باید بررسی شود که چرا با وجود برگزاری جلسات متعدد شورای ترافیک و مصوبات زیادی که در این حوزه داریم باز هم شاهد افزایش تصادفات و کشته‌های بیشتر در […]

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، سردار مهدی انصاری پیش از ظهر امروز در نشست شورای ترافیک کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: باید بررسی شود که چرا با وجود برگزاری جلسات متعدد شورای ترافیک و مصوبات زیادی که در این حوزه داریم باز هم شاهد افزایش تصادفات و کشته‌های بیشتر در محورهای مواصلاتی استان هستیم.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه رفع نقاط حادثه‌خیز از عهده نیروی انتظامی خارج است، افزود: در سال‌های اخیر تعداد نقاط حادثه‌خیز استان از بیش از ۹۰ نقطه به حدود ۶۵ نقطه رسیده و فقط کمتر از ۳۰ نقطه حادثه‌خیز را توانسته‌ایم مرتفع کنیم.

انصاری با بیان اینکه هنوز ۴۳ نقطه حادثه‌خیز در شهرهای استان داریم، گفت: مهم‌ترین مسأله‌ای که در زمینه کاهش حوادث رانندگی وجود دارد بحث فرهنگ‌سازی است که برای این کار باید دستگاه‌ها پای کار بیایند و بیشتر تلاش شود.

وی بیان کرد: در هیچ جای کشور به اندازه کهگیلویه و بویراحمد پلیس در جاده‌ها تردد نمی‌کند که علت آن کمبود دوربین‌های سرعت‌سنج در جاده‌های استان است.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کمبود تجهیزات و امکانات پلیس در استان، گفت: پلیس راه ما هنوز هم در برخی شهرستان‌ها از جمله بهمئی در کانکس مستقر است.

انصاری با بیان اینکه پلیس نباید برای امکانات و اعتبارات التماس کند، ابراز کرد: در ماده ۱۰۸ قانون برنامه ششم توسعه آمده است که شهرداری‌ها باید پلیس را تجهیز کنند.

انتهای پیام/ش

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–