کشف مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد ۴۲ درصد افزایش یافت
کشف مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد ۴۲ درصد افزایش یافت

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، سردار مهدی انصاری در نشست ستاد مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون ۳ هزار و ۴۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در این استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۲ درصد افزایش دارد. وی یکی […]

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، سردار مهدی انصاری در نشست ستاد مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون ۳ هزار و ۴۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در این استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۲ درصد افزایش دارد.

وی یکی از اولویت‌های پلیس را مبارزه با مواد مخدر عنوان  کرد و افزود: بدون هیچ اغماضی و قاطعانه با قاچاقچیان و خرده فروشان انواع مواد مخدر برخورد می‌کنیم و در این زمینه حتی برای یک لحظه غفلت نمی‌کنیم.

انصاری یکی از طرح‌های در دستور کار پلیس را پاکسازی نقاط آلوده به مواد مخدر دانست و ادامه داد: این طرح به صورت مستمر توسط ماموران در مناطق مختلف اجرایی می‌شود.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خواستار همکاری مسئولان استانی برای تامین تجهیزات و امکانات مورد نیاز پلیس از جمله خودرو شد و گفت: بدون شک اعتیاد به مواد مخدر مشکلات اجتماعی متعددی از جمله طلاق و سرقت را به همراه دارد.

انصاری با اشاره به اینکه به دلیل عدم مدیرت کافی برخی فضاهای سبز این شهر به محلی برای امن برای معتادان تبدیل شده است، تصریح کرد: پارک جنگلی یاسوج بوی مواد مخدر به خود گرفته است.

وی با اشاره به واگذاری پارک نباتی چشمه نباتی به بخش خصوصی عنوان کرد: این پارک در گذشته محلی برای معتادان شده بود ولی هم اکنون این مشکل برطرف شده ولی در آن سرمایه گذار هر چیزی بخواهد فروش می‌کند.

انصاری با اشاره به نزدیک بودن فصل بازگشایی مدارس ادامه داد: با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده گشت‌های محسوس و نامحسوس با همکاری آموزش و پرورش در اطراف مدارس مستقر می‌شوند.

انتهای پیام/ش

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–