توازن؛ استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دلیل توپوگرافی کوهستانی، هزینه راهسازی در این استان چند برابر دیگر استانهاست. به گزارش ایسنا منطقه، کهگیلویه و بویراحمد حسین کلانتری چهارشنبه، ۲۰ شهریور ماه در نشست شورای ترافیک استان، افزود: توپوگرافی استان به نحوی است که با هزینه یک کیلومتر راهسازی در استان می توان ۴ کیلومتر […]

توازن؛

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دلیل توپوگرافی کوهستانی، هزینه راهسازی در این استان چند برابر دیگر استانهاست.
به گزارش ایسنا منطقه، کهگیلویه و بویراحمد حسین کلانتری چهارشنبه، ۲۰ شهریور ماه در نشست شورای ترافیک استان، افزود: توپوگرافی استان به نحوی است که با هزینه یک کیلومتر راهسازی در استان می توان ۴ کیلومتر راهسازی در برخی استان های همسایه داشت.
وی با اشاره به تعداد بالای فوتی های عابرین پیاده در استان، اظهارکرد: پل ها، نقاط توقف و مسیرها باید با نگاه کارشناسی شده بررسی و اقدامات لازم در این محور اجرایی شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: باید رشد عملکرد دستگاه ها از نظر کمیت نیز شکل بگیرد و بررسی ها در این بخش را خواهیم داشت.
کلانتری با اشاره به اهمیت فرهنگ ترافیک، تصریح کرد: برنامه های آموزشی و فرهنگ ترافیک صداو سیما باید به نزدیک ترین زمان به برنامه های پر بیننده برسد.
وی با اشاره به توسعه زیرساختی درون شهری در استان ادامه داد: راه اندازی چراغ عابر پیاده، ارتقای روشنایی و اصلاح سرعت گیرهای غیر استاندارد در سطح استان مورد تاکید است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اصلاح نقاط حادثه خیز، عنوان کرد: همچنین با توجه به نزدیکی فصل بارش ها، توجه جدی به محور یاسوج به سپیدان ضروری است.
کلانتری خواستار توجه مناسب به کمربندی یاسوج شد و بیان کرد: مشکلات موجود در این محور نیز باید با نگاه کارشناسی شده دستگاه ها و همکاری همه جانبه رفع شود.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–