اعتراف سارق حرفه ای به ۲۲ فقره سرقت در کهگیلویه
اعتراف سارق حرفه ای به ۲۲ فقره سرقت در کهگیلویه

توازن؛ جانشین فرماندهی انتظامی استان از دستگیری سارق حرفه ای محتویات داخل خودرو و منزل با اعتراف به ۲۲ فقره سرقت درشهرستان کهگیلویه خبر داد . به گزارش ایسنا – منطقه کهگیلویه و بویراحمد به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” کیقباد مصطفایی ” در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت […]

توازن؛

جانشین فرماندهی انتظامی استان از دستگیری سارق حرفه ای محتویات داخل خودرو و منزل با اعتراف به ۲۲ فقره سرقت درشهرستان کهگیلویه خبر داد .

به گزارش ایسنا – منطقه کهگیلویه و بویراحمد به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” کیقباد مصطفایی ” در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات داخل خودرو و منزل درسطح شهرستان کهگیلویه، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران این فرماندهی قرار گرفت .

وی افزود: مأموران پس از چند روز کار اطلاعاتی و گشت های نامحسوس، سارق را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه حین انجام سرقت از یک دستگاه خودرو، دستگیر کردند .

مصطفایی با بیان اینکه متهم در تحقیقات پلیسی به ۲۲ فقره سرقت محتویات داخل خودرو و منزل اعتراف کرد، تصریح کرد: این متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد .

جانشین فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از شهروندان خواست: ضمن توجه به هشدارهای انتظامی و نصب سیستم های ایمنی از نگهداری وجه نقد و اشیاء قیمتی در منزل بدون رعایت نکات ایمنی و پارک خودرو در مکان های خلوت خودداری کنند و در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–