خبر خوب به بایرن؛ لواندوفسکی تمدید می کند
خبر خوب به بایرن؛ لواندوفسکی تمدید می کند

به گزارش “ورزش سه”، در تابستان امسال و بر خلاف سالهای قبل، کمتر شایعاتی در مورد جدایی رابرت لواندوفسکی شنیدیم و به نظر می رسد این مهاجم گلزن بعد از مدت ها مذاکره ناموفق با رئال مادرید، تصمیم دارد تا پایان دوران حرفه ای خود در جمع باواریایی ها باقی بماند. نشریه بیلد مدعی شد […]

به گزارش “ورزش سه”، در تابستان امسال و بر خلاف سالهای قبل، کمتر شایعاتی در مورد جدایی رابرت لواندوفسکی شنیدیم و به نظر می رسد این مهاجم گلزن بعد از مدت ها مذاکره ناموفق با رئال مادرید، تصمیم دارد تا پایان دوران حرفه ای خود در جمع باواریایی ها باقی بماند. نشریه بیلد مدعی شد رابرت لواندوفسکی برای تمدید قرارداد خود با بایرن مونیخ به توافق کامل دست یافته و تا سال ۲۰۲۳ و سن ۳۵ سالگی در این تیم ماندنی خواهد شد.

در گذشته اخباری مبنی بر نارضایتی رابرت لواندوفسکی از عدم تمایل مدیران بایرن مونیخ به خرید بازیکنان بزرگ و ناکامی های متوالی این تیم در سالهای گذشته در لیگ قهرمانان شنیده شده بود. اما تابستان امسال بازیکنان بزرگی چون فیلیپ کوتینیو، بنجامین پاوارد، تئو هرناندز و ایوان پریشیچ راهی مونیخ شدند و به نظر می رسد گلزن لهستانی نیز تصمیم گرفته در این تیم باقی بماند.

رابرت لواندوفسکی شب گذشته موفق شد در دیدار مقابل شالکه درخشان ظاهر شده و سه بار دروازه رقیب آبی پوش را باز کند و امروز نیز نشریه بیلد خبر توافق وی برای تمدید قرارداد با بایرن مونیخ را منتشر کرد.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–