پورمحمدی: جامعه از نظر سیاسی رشد پیدا کرده‌ است
پورمحمدی: جامعه از نظر سیاسی رشد پیدا کرده‌ است

توازن؛ مشاور رئیس قوه‌قضاییه با بیان اینکه ضعف‌هایی مانند بیکاری و فقر همه ما را آزار می‌دهد و دغدغه‌آفرین شده، گفت: لرستان باوجود ظرفیت‌ها از محرومیت رنج می‌برد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از کوهدشت، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی عصر امروز در آئین افتتاحیه ساختمان پزشکی قانونی این شهرستان با تقدیر از رئیس‌کل دادگستری لرستان و دغدغه […]

توازن؛

مشاور رئیس قوه‌قضاییه با بیان اینکه ضعف‌هایی مانند بیکاری و فقر همه ما را آزار می‌دهد و دغدغه‌آفرین شده، گفت: لرستان باوجود ظرفیت‌ها از محرومیت رنج می‌برد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کوهدشت، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی عصر امروز در آئین افتتاحیه ساختمان پزشکی قانونی این شهرستان با تقدیر از رئیس‌کل دادگستری لرستان و دغدغه او در جهت اقتصاد، شغل و درآمد مردم برای جلوگیری از ایجاد جرم، تخلف، دعوا، اختلاف و ناهنجاری اظهار داشت: امثال این جملات انسان را به این فکر وا می‌دارد که ما باید شاکر نظامی باشیم که همه مسئولان آن دغدغه مردم و مشکلات آنان را دارند.

وی افزود: اگر برخی مسائل سیاسی و برخی کشمکش‌ها هم در این‌جا گفته می‌شود، فقط یک‌طرف آن کشمکش بوده و طرف دیگر آن بلوغ سیاسی‌ست، جامعه از نظر سیاسی رشد پیدا کرده‌ و کوهدشت هم یک جایگاه تأثیرگذار در منظومه سیاسی کشور دارد.

مشاور رئیس قوه‌قضاییه با اشاره به خدمات دولت در اقصی نقاط کشور عنوان کرد: این خدمات نشان می‌دهد که نظام به فکر تک‌تک آحاد مردم و شهروندان بوده و این از برکات انقلاب ماست.

وی با بیان اینکه کشور ما از ظرفیت‌های فوق‌العاده ارزشمندی در ابعاد مختلف برخوردار شده‌است، بیان کرد: دشمنان از این واهمه دارند که کشورمان به‌سرعت جایگاه خودش را ارتقا داده و توانایی‌هایش را نیز افزایش دهد، هرچند آنان سنگ‌اندازی‌های بسیاری هم انجام می‌دهند.

پورمحمدی با تأکید به اینکه ما خودمان گرفتاری‌هایی را در داخل داریم، گفت: ما مشکلاتی مانند مشکلات سیستم اداری، مشکلات دستگاه قضایی، مشکلات فرهنگ عمومی، مشکلات اخلاق اجتماعی و مشکلات روابط اجتماعی را بین دستگاه‌های دولتی، مردم و مجموعه‌های مختلف داریم.

مشاور رئیس قوه‌قضاییه با اشاره به اینکه ما از امکانات خوب و نکات مثبت برخورداریم و در کنار آن نیز نکات منفی وجود دارد، خاطرنشان کرد: ما ضعف‌هایی مانند بیکاری، فقر و فقر فرهنگی داریم، این‌ها همه ما را آزار می‌دهد و دغدغه‌آفرین برای همه ما شده‌است. باید تلاش کنیم با همت هم و همه مسئولان در راستای آن‌چه که شایسته مردم و به‌ویژه منطقه کوهدشت است، خدمت‌های خوبی را ارائه دهیم.

پورمحمدی اظهار داشت: لرستان باوجود ظرفیت‌ها، موقعیت‌ها و استعدادهای بسیار از محرومیت رنج می‌برد، نرخ بیکاری این استان نسبت به برخی جاهای کشور نرخ بالایی‌ست، ما وظیفه داریم که به مردم خدمت کنیم.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–