به گزارش “ورزش سه”، در دیدار ماقبل پایانی لیگ برتر روسیه، تیم روستوف که سعید عزت‌اللهی در آن عضویت دارد، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در استادیوم روستوف آرنا مقابل تیم رده هفتمی روبین کازان قرار می‌گیرد. سعید عزت‌اللهی که فصل گذشته به‌عنوان بازیکن قرضی از روستوف به آمکار انگلیس رفته و در چمپیونشیپ به میدان […]

به گزارش “ورزش سه”، در دیدار ماقبل پایانی لیگ برتر روسیه، تیم روستوف که سعید عزت‌اللهی در آن عضویت دارد، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در استادیوم روستوف آرنا مقابل تیم رده هفتمی روبین کازان قرار می‌گیرد.

سعید عزت‌اللهی که فصل گذشته به‌عنوان بازیکن قرضی از روستوف به آمکار انگلیس رفته و در چمپیونشیپ به میدان می‌رفت، در بازگشت به لیگ برتر روسیه فرصت بازی پیدا نکرده است.

عزت‌اللهی بعد از اتمام دوران حضور قرضی در ردینگ و بازگشت به روستوف، به دنبال حضور در باشگاه دیگری بود ولی روند انتقالش به نتیجه نرسید تا این بازیکن همچنان با تیم روسی تمرین کند.

هافبک دفاعی تیم ملی ایران پس از حضور در روسیه و تمرین به همراه روستوف، در ۶ هفته گذشته لیگ برتر روسیه جزو فهرست تیمش قرار نگرفته بود و امشب نیز که تیمش به مصاف روبین کازان رفته، در لیست مسابقه دیده نمی‌شود.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–