رونمایی از پیراهن تیم ملی در مقدماتی جام جهانی (عکس)
رونمایی از پیراهن تیم ملی در مقدماتی جام جهانی (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، مراسم برترین های فوتبال ایران در سالی که گذشت، روز گذشته برگزار شد و عنوان بهترین بازیکن فوتبال ایران به علیرضا بیرانوند رسید. اما نکته جالب توجهی که در مراسم روز گذشته کمتر به آن پرداخته شد، رونمایی از پیراهن تیم ملی ایران در بازی های مقدماتی جام جهانی بود که […]

به گزارش “ورزش سه”، مراسم برترین های فوتبال ایران در سالی که گذشت، روز گذشته برگزار شد و عنوان بهترین بازیکن فوتبال ایران به علیرضا بیرانوند رسید.

اما نکته جالب توجهی که در مراسم روز گذشته کمتر به آن پرداخته شد، رونمایی از پیراهن تیم ملی ایران در بازی های مقدماتی جام جهانی بود که کمتر به آن پرداخته شد.

در جام جهانی ۲۰۱۸ و سپس جام ملت های ۲۰۱۹ امارات، نشان آدیداس روی پیراهن های تیم ملی دیده می شد و این شرکت، پیراهن های تیم ملی را فراهم کرده بود. با این وجود، قرارداد فدراسیون با آدیداس ابهامات و همینطور انتقادات زیادی به همراه داشت و در نهایت فدراسیون فوتبال پس از خروج کارلوس کی روش، تصمیم به تغییر نشان پیراهن های تیم ملی گرفت.

حالا قرار است، شرکت آل اشپورت که تامین کننده البسه نیمی از باشگاه های لیگ برتری نیز به شمار می رود، پیراهن تیم ملی را طراحی کند؛ اما رونمایی از طرح اصلی به دلیل زمانی که برای طراحی نیاز است، هنوز امکان پذیر نیست و تیم ملی در راه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر که رقابت هایش از ۱۹ شهریور آغاز می شود، با پیراهنی به میدان می رود که در تصویر مشاهده می کنید.

عکس از مهدی بلوریان

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–