کهگیلویه و بویراحمد تشنه کار است؛ رسانه‌ها فضای استان را انتخاباتی نکنند
کهگیلویه و بویراحمد تشنه کار است؛ رسانه‌ها فضای استان را انتخاباتی نکنند

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، حسین کلانتری عصر امروز در نشست خبری به مناسبت هفته دولت با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای دولت اظهار داشت: مدت‌زمان سر کار آمدن شهیدان رجایی و باهنر بسیار کوتاه بود اما ماندگار و جاودانه شد که به علت جوهره اخلاص و نوع نگاه این شهدای […]

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، حسین کلانتری عصر امروز در نشست خبری به مناسبت هفته دولت با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای دولت اظهار داشت: مدت‌زمان سر کار آمدن شهیدان رجایی و باهنر بسیار کوتاه بود اما ماندگار و جاودانه شد که به علت جوهره اخلاص و نوع نگاه این شهدای والامقام بود.

وی با بیان اینکه دولت در تراز جمهوری اسلامی باید نگاه خدمت به مردم را تکلیف خود بداند، افزود: هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان دستاوردها و خدمات دولت و نظام جمهوری اسلامی است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به وضعیت کنونی کشور اشاره داشت و بیان کرد: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران یکی از پیچیده‌ترین دوران خود را تجربه می‌کند و دنیای استکبار با همه توان برای فشار حداکثری بر نظام، دولت و ملت به منظور کشاندن نظام پای میز مذاکره وارد شده است.

کلانتری عنوان کرد: آمریکایی‌ها به صراحت اعلام می‌کردند که انقلاب اسلامی ایران جشن چهل سالگی خود را برگزار نمی‌کند اما این اتفاق افتاد و مردم با وجود همه مشکلات از نظام حمایت کردند.

وی بیان کرد: در این شرایط کار در دولت کار آسانی نیست اما دولت در همه حوزه‌ها توانسته با الهام از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و حمایت مردم مسیر را به درستی انتخاب کند به طوری که از بسیاری گردنه‌های خطرناکی که دشمن پیش روی ما گذاشته عبور کرده‌ایم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به انتخابات امسال مجلس شورای اسلامی، خطاب به رسانه‌ها گفت: نگذارید فعلا فضا انتخاباتی شود چون فرصت کار از مدیران گرفته می‌شود در حالی که این استان تشنه کار است.

کلانتری تاکید کرد: به شما اطمینان می‌دهیم که با تمام توان انتخابات را در سلامت، امنیت و با بی‌طرفی کامل برگزار می‌کنیم و در این زمینه نگاه ما به آبروی جمهوری اسلامی ایران و اعتماد مردم است و حافظ صندوق رای نظام هستیم.

وی به برنامه‌های هفته دولت اشاره داشت و بیان کرد: در این هفته ۲۲۲ پروژه عمرانی افتتاح و عملیات اجرایی ۳۱ پروژه شروع می‌شود و در حوزه اقتصادی نیز ۳۱ پروژه بهره‌برداری و عملیات اجرایی ۶ پروژه شروع می‌شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان اعتبار پروژه‌های افتتاحی و کلنگ‌زنی هفته دولت حدود ۶۰۰ میلیارد تومان است و بر اساس محاسبات دستگاه‌های اجرایی برای بیش از سه هزار نفر اشتغال ایجاد می‌کنند.

انتهای پیام/ح

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–