یاسوج| هیچ مدیری حق دخالت در انتخابات مجلس شورای اسلامی را ندارد
یاسوج| هیچ مدیری حق دخالت در انتخابات مجلس شورای اسلامی را ندارد

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، احد جمالی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به انتخابات امسال مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در این انتخابات به عنوان رئیس ستاد انتخابات سعی می‌کنم که شخصا جوابگوی سوالات رسانه‌ها باشم و مطالب مهم را با آنها در میان بگذارم و برخی مطالب را […]

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، احد جمالی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به انتخابات امسال مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در این انتخابات به عنوان رئیس ستاد انتخابات سعی می‌کنم که شخصا جوابگوی سوالات رسانه‌ها باشم و مطالب مهم را با آنها در میان بگذارم و برخی مطالب را اگر نیاز باشد از طریق روابط عمومی استانداری انعکاس می‌دهیم.

وی در رابطه با احتمال دخالت مدیران دستگاه‌های دولتی در انتخابات، افزود: امیدواریم دخالتی صورت نگیرد اما اگر موردی باشد همان طور که رهبر معظم انقلاب هم فرمودند مصداق حق‌الناس است و در صورت وجود ادله‌های محکمه پسندی دال بر دخالت مدیران به آنها اخطار می‌دهیم و اگر گوش شنوایی نباشد به طور قطع برخورد می‌کنیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد سلامت انتخابات، صیانت از آرای مردم و ایجاد فرصت متوازن برای همه کاندیداها را اولویت ستاد انتخابات استان دانست و بیان کرد: هیچ مدیری حق ندارد از موقعیت مدیریتی خود له یا علیه افراد وارد عمل شود.

جمالی در رابطه با استخدام‌های غیرقانونی در ادارات هم گفت: نباید اجازه دهیم فضا امنیتی شود، باید عقلانی برخورد شود و اگر جایی در اداره‌ای مصداقی در این زمینه دیده شود حساسیت لازم را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه آستانه تحمل احزاب ما چه اصلاح‌طلب و چه اصولگرا پایین است، گفت: باید ظرفیت‌مان را برای تحمل جریانات مقابل بالا ببریم.

انتهای پیام/ح

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–