پشیمانی تاتنهام از رد شانس خرید ستاره یوونتوس
پشیمانی تاتنهام از رد شانس خرید ستاره یوونتوس

به گزارش “ورزش سه”، قرارداد کریستن اریکسن، ستاره دانمارکی تاتنهام در تابستان سال بعد به پایان می رسد و تاتنهام هم فرصت معاوضه او از را از دست داد و هم ممکن است تاسبتان بعدی هیچ پولی از فروش این بازیکن به دست نیاورد. دیلی میل مدعی شد مائوریسیو پوچتینو، سرمربی آرژانتینی تاتنهام شانس معاوضه […]

به گزارش “ورزش سه”، قرارداد کریستن اریکسن، ستاره دانمارکی تاتنهام در تابستان سال بعد به پایان می رسد و تاتنهام هم فرصت معاوضه او از را از دست داد و هم ممکن است تاسبتان بعدی هیچ پولی از فروش این بازیکن به دست نیاورد.

دیلی میل مدعی شد مائوریسیو پوچتینو، سرمربی آرژانتینی تاتنهام شانس معاوضه کریستین اریکسن، هافبک خلاق خود را با ستاره یوونتوس پائولو دیبالا رد کرده و حالا در تابستان آینده با احتمال از دست دادن اریکسن آنهم به صورت رایگان روبرو است.

به همین پوچتینو حالا از تصمیم خود پشیمان شده زیرا با توجه به اینکه اریکسن علاقه ای به تمدید قرارداد ندارد، تاتنهام شانس خرید پائولو دیبالا را نیز به راحتی از دست داده است و دو طرفه در این رابطه ضرر کرده است.

تاتنهام ابتدا امیدوار بود قادر به راضی کردن کریستن اریکسن برای تمدید قرارداد و حفط بعد برای فصول بعد هم باشد اما تمام تلاش های تاتنهام برای تمدید قرارداد شکست خورده و در حال حاضر به نظر می رسد اریکسن حاضر نیست هیچ پیشنهادی جدیدی را از این باشگاه بپذیرد. در این شرایط دو باشگاه بارسلونا و یوونتوس دو تیمی هستند که احتمالا مقصدی اریکسن خواهند بود و یکی از آنها فصل بعد و بصورت ریکان این هافبک ارزشمند را جذب خواهد کرد.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–