اجرای آسفالت معابر ۳۳ روستای کهگیلویه
اجرای آسفالت معابر ۳۳ روستای کهگیلویه

توازن؛ رییس اداره بنیاد مسکن شهرستان کهگیلویه گفت: اجرای آسفالت معابر روستایی در ۳۳ روستا با اعتباری افزون بر ۲۰ میلیارد انجام شد. به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد، مهرداد متقی در جلسه شورای اداری در دهدشت به تشریح عملکرد بنیاد مسکن در چند سال اخیر پرداخت و افزود:  طی سه سال اخیر با […]

توازن؛

رییس اداره بنیاد مسکن شهرستان کهگیلویه گفت: اجرای آسفالت معابر روستایی در ۳۳ روستا با اعتباری افزون بر ۲۰ میلیارد انجام شد.
به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد، مهرداد متقی در جلسه شورای اداری در دهدشت به تشریح عملکرد بنیاد مسکن در چند سال اخیر پرداخت و افزود: 
طی سه سال اخیر با اعتبار پنج میلیارد تومان، طرح هادی در ۵۸ روستا اجرا کردیم.
رییس اداره بنیاد مسکن شهرستان کهگیلویه بیان کرد: هم چنین از اعتبارات ارزش افزوده یک میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان برای اجرای کارهای طرح هادی در ۴۱ روستای اقماری هزینه شد.
متقی با بیان اینکه یک میلیارد و ۶۴۰ میلیون تومان در سالجاری برای تکمیل طرح هادی این تعداد روستا در نظر گرفته شده است گفت: تا پایان سه ماه آینده طرح هادی این روستاها به اتمام خواهد رسید.طی این مدت اجرای آسفالت معابر روستایی در ۳۳ روستا با اعتباری افزون بر ۲۰ میلیارد تومان انجام شد.
رییس اداره بنیاد مسکن شهرستان کهگیلویه عنوان کرد: در خصوص بهسازی مسکن روستایی، با توجه به زلزله ها و سیل های اخیر کارهای خوبی انجام دادیم از جمله به ۸۳۰ واحد مسکونی استفاده از تسهیلات ارزان به متقاضیان پرداخت شد. هم چنین تعمیر و تکمیل ۹۲۵ واحد مسکونی با تسهیلات ارزان قیمت بازسازی شد.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–