پنجمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود
پنجمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود

توازن؛ رئیس بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد محورهای پنجمین دوره جشنواره‌ رسانه‌ای ابوذر را اعلام کرد . به گزارش ایسنا – منطقه کهگیلویه و بویراحمدسرهنگ صداقت رضایی در جمع خبرنگاران با اشاره به محور‌های پنجمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر گفت: این جشنواره در محور‌های دفاع مقدس و جبهه مقدس، اقتصاد مقاومتی، رونق تولید، مبارزه […]

توازن؛

رئیس بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد محورهای پنجمین دوره جشنواره‌ رسانه‌ای ابوذر را اعلام کرد .

به گزارش ایسنا – منطقه کهگیلویه و بویراحمدسرهنگ صداقت رضایی در جمع خبرنگاران با اشاره به محور‌های پنجمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر گفت: این جشنواره در محور‌های دفاع مقدس و جبهه مقدس، اقتصاد مقاومتی، رونق تولید، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، محرومیت‌زدایی، بسیج و حوزه‌های اقدام، مسائل صنفی خبرنگاران، بصیرت و دشمن‌شناسی، دستاورد‌های انقلاب اسلامی و موضوعات آزاد اجتماعی برگزار می‌شود .

وی با بیان اینکه اصحاب رسانه می‌توانند تولیدات خود از مهر سال گذشته تا مهر امسال را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند، افزود: علاقه‌مندان تولیدات خود را در قالب خبر، مصاحبه، گزارش، تیتر، یادداشت، مقاله، عکس و موشن‌گرافی ارسال کنند .

رئیس بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بخش ویژه این جشنواره  خازطرنشان کرد: بخش ویژه این جشنواره «گام دوم انقلاب اسلامی» است .

رضایی تصریح کرد: دستورالعمل جامع جشنواره ابوذر پس از جمع‌بندی نهایی در هیأت اندیشه‌ورز و تصویب هیأت رئیسه سازمان به استان‌ها ارسال خواهد شد .

وی ادامه داد: چهارمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر سال گذشته با ارسال ۲۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره برگزار و مقام دوم کشوری هم توسط استان بدست آمد .

رئیس بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: به همت سازمان فضای مجازی سراج و سازمان بسیج رسانه استان دوره تربیت راهنمایان سواد فضای مجازی با حضور ۱۰۰ شرکت‌کننده برگزار شد.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–