اختصاص اعتبار ویژه برای توسعه چُرام
اختصاص اعتبار ویژه برای توسعه چُرام

توازن؛ ۲۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارائی‌های سرمایه ای، استانی و ۳ درصد نفت به شهرستان چُرام تخصیص داده شد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار چُرام گفت: امسال ۲۳۰ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات تملک دارائی‌های سرمایه‌ای استانی و ۳ درصد نفت و گاز و استفاده متوازن از […]

توازن؛

۲۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارائی‌های سرمایه ای، استانی و ۳ درصد نفت به شهرستان چُرام تخصیص داده شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار چُرام گفت: امسال ۲۳۰ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات تملک دارائی‌های سرمایه‌ای استانی و ۳ درصد نفت و گاز و استفاده متوازن از امکانات کشور، در قالب ۲۸ فصل، ۶۳ برنامه و بیش از ۶۰ طرح تقسیم شد.
هادی فتاحی اصل افزود: تمامی طرح‌های بزرگ شهرستان چُرام، از محل اعتبارات ملی، تامین اعتبار شده است که طرح‌هایی از جمله راهسازی، آبرسانی و فاضلاب از مهمترین این طرح‌ها است.
وی ادامه داد: طرح‌هایی که بیشترین منافع عمومی را برای مردم دارند در اولویت تخصیص بودجه قرار گرفته اند.
فرماندار چرام با تاکید بر تکمیل و بهره برداری از طرح‌های نیمه تمام در شهرستان چُرام اضافه کرد: اولویت ما در توزیع اعتبارات، تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام به ویژه طرح‌های با درصد پیشرفت بالا و نیاز‌های اساسی شهرستان در بخش‌های مختلف است.
وی گفت: اعتبارات عمرانی در قالب ۲۸ برنامه بین بیش از ۲۰ دستگاه اجرایی شهرستان چرام توزیع شد.
فتاحی اصل با بیان اینکه ۶۰ طرح عمرانی در زمینه‌های گوناگون در مناطق شهری و روستایی این شهرستان هم اکنون در دست اجرا است افزود: درحوزه‌های آب، کشاورزی، راهسازی و توسعه شهری و روستایی بیشترین اعتبارات عمرانی جذب شد.
فرماندار شهرستان چُرام با بیان اینکه بیش از ۱۷۰ میلیارد ریال، سال گذشته از اعتبارات استانی و ۲ درصد نفت به طرح‌های در دست ساخت شهرستان چُرام اختصاص یافت گفت: محور اصلی چرام به دهدشت، ورودی چرام به گچساران، مجتمع ادارات، آبرسانی به روستا‌های شهرستان چُرام، بخش کشاورزی و حوزه‌ شهری از مهمترین طرح‌های در حال اجرای این شهرستان است.
وی با تاکید براینکه هیچ دستگاهی اجازه اجرای طرح جدید با وجود طرح‌های نیمه تمام را ندارد گفت: گردشگری و کشاورزی از ظرفیت‌های مهم این شهرستان است و جذب سرمایه گذار در این دو حوزه برای پیشبرد اهداف بلندمدتِ اقتصادی و اشتغالزاییِ منطقه ضروری است.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–