فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه؛
خدامحوری و وجدان کاری مهمترین خصوصیت یک خبرنگار موفق است
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه؛
خدامحوری و وجدان کاری مهمترین خصوصیت یک خبرنگار موفق است

توازن؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه گفت: خدامحوری و وجدان کاری مهم ترین خصیصه یک خبرنگار موفق است. به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد، حمزه محقق زاده در نشست خبری با اصحاب رسانه، وظیفه خبرنگاری را امری مهم در جامعه عنوان و افزود: قلم زدن های ما باید برای رضای خدا باشد. فرمانده ناحیه […]

توازن؛

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه گفت: خدامحوری و وجدان کاری مهم ترین خصیصه یک خبرنگار موفق است.
به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد، حمزه محقق زاده در نشست خبری با اصحاب رسانه، وظیفه خبرنگاری را امری مهم در جامعه عنوان و افزود: قلم زدن های ما باید برای رضای خدا باشد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه تصریح کرد: خدامحوری و وجدان کاری مهم ترین خصیصه یک خبرنگار موفق است.
وی هجمه رسانه های غربی و فشار آنها بر ملت ها را یادآور شد و اظهارکرد: این رسانه ها فضای مسموم رسانه ای را برای دنیا به وجود آوردند.
محقق زاده رسانه را زبان گویای جامعه عنوان و با بیان اینکه می تواند از این زبان هم سوءاستفاده کند، بیان کرد: خبرنگار موفقی کسی است که وجدان کاری و شرافت انسانی را در خبر خویش لحاظ کند.
وی استان کهگیلویه و بویراحمد را غنی به لحاظ نخبگانی عنوان و با بیان اینکه گاها رقابت های ناسالم قومیت گرایی نقش منفی ایجاد می کنند، گفت: متاسفانه برخی از سایت ها هم به این مسائل دامن میزنند لذا باید با انتشار اخبار صحیح از این مسائل جلوگیری کنیم.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–