۱۹۸ تشکل مردم نهاد در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت دارد
۱۹۸ تشکل مردم نهاد در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت دارد

توازن؛ مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۹۸ تشکل مردم نهاد در استان فعالیت دارد. به گزارش توازن و به نقل از ایسناحجت الاسلام سید علی فتح میرمحمدی در نشست با سازمان های مردم نهاد، افزود: در حوزه سلامت تشکل های توانمندی شکل گرفته و توسعه مناسبی در این بخش داشته […]

توازن؛

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۹۸ تشکل مردم نهاد در استان فعالیت دارد.
به گزارش توازن و به نقل از ایسناحجت الاسلام سید علی فتح میرمحمدی در نشست با سازمان های مردم نهاد، افزود: در حوزه سلامت تشکل های توانمندی شکل گرفته و توسعه مناسبی در این بخش داشته ایم.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به فعالیت تشکل ها، تصریح کرد: سازمان های مردم نهاد پلی بین مسئولین و مردم هستند.
میرمحمدی با بیان اینکه تشکل های مردم نهاد در حوزه های مختلف فعالیت دارند، عنوان کرد: در سال ۹۷ با حمایت دولت از سازمان های مردم نهاد، مبلغ خوبی به این حوزه تخصیص یافت.
وی بیان کرد: همچنین انعقاد تفاهم نامه با سازمان های هدف اجرایی شد.
مدیرکل اجتماعی استانداری مسائل اجتماعی را یک اولویت دانست و گفت: بیش از دو میلیارد تومان طی سال گذشته در حوزه اجتماعی تخصیص یافت.
وی همچنین از تخصیص اعتبار ۱۷ میلیارد ریالی با هدف پوشش تجهیزاتی زیرساخت های فرهنگی حاشیه شهر خبر داد و اظهار کرد: تجهیز کتابخانه ها و ارتقای زیرساخت های فرهنگی در این محور اجرایی شد.
میرمحمدی با تاکید بر خروجی محوری اعتبارات، گفت: نسبت به ریال به ریال اعتبارات اجتماعی حساسیت داریم و تخصیص هایی در حوزه تشکل ها محقق شد.
وی خواستار توجه ویژه به تشکل های مردم نهاد شد و اضافه کرد: دستگاه ها نگاه مزاحم به تشکل ها نداشته باشند و با نگاه تعاملی در کنار هم فعالیت کنند.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–