شاخصه اصلی سمن ها نگاه غیر سیاسی و مردم محوری است
شاخصه اصلی سمن ها نگاه غیر سیاسی و مردم محوری است

توازن؛  معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شاخصه اصلی سمن ها نگاه غیر سیاسی و مردم محوری است به گزارش ایسنا- منطقه کهگیلویه و بویراحمد، احد جمالی شامگاه سه شنبه در نشست با تشکل های مردم نهاد به مناسبت روز جوان، افزود: جنس سمن ها باید از نوع انقلاب اسلامی و دفاع […]

توازن؛

 معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شاخصه اصلی سمن ها نگاه غیر سیاسی و مردم محوری است
به گزارش ایسنا- منطقه کهگیلویه و بویراحمد، احد جمالی شامگاه سه شنبه در نشست با تشکل های مردم نهاد به مناسبت روز جوان، افزود: جنس سمن ها باید از نوع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس باشند و تشکل ها به عنوان سوپاپ های اطمینان سلامت جامعه هستند.
جمالی با تاکید بر اینکه امروزه فرهنگ غالب در دنیا  گفتمان است، تصریح کرد: باید از آغوش باز از سازمان های مردم نهاد استقبال کنیم.
جمالی گفت: هرجامعه ای که سازمان های مردم نهاد بیشتری داشته باشد، سرمایه و ظرفیت بالایی در آن وجود دارد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه نگاه جزیره ای در فعالیت ها صحیح نیست، عنوان کرد: باید مدیریت مناسب و اصولی در اقدامات برقرار شود.
جمالی امکانات و فضاهای ایجاد شده را فرصت های مناسبی برای حرکت مطلوب سازمان های مردم نهاد دانست.
جمالی تصریح کرد: با توجه به جمعیت استان و شناخت شکل گرفته، ظرفیت امیدوار کننده ای در حوزه تشکل های مردم نهاد استان وجود دارد.
جمالی کیفیت فعالیت ها را قابل قبول دانست و بیان کرد: رفع مشکلات بیمه ای، توزیع عادلانه و ساماندهی فعالیت ها در حوزه سمن ها عملیاتی خواهد شد.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–