استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
توانمند سازی محور فعالیت سازمان های مردم نهاد قرار گیرد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
توانمند سازی محور فعالیت سازمان های مردم نهاد قرار گیرد

توازن؛ استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: توانمند سازی محور فعالیت سازمان های مردم نهاد قرار گیرد. به گزارش ایسنا-منطقه کهگیلویه و بویراحمد، حسین کلانتری عصر سه شنبه، ۲۲ مرداد ماه در نشست با تشکل های مردم نهاد، افزود: در گام دوم انقلاب، بار اصلی روی دوش جوانان بوده و محور کار جوانان است و در […]

توازن؛

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: توانمند سازی محور فعالیت سازمان های مردم نهاد قرار گیرد.
به گزارش ایسنا-منطقه کهگیلویه و بویراحمد، حسین کلانتری عصر سه شنبه، ۲۲ مرداد ماه در نشست با تشکل های مردم نهاد، افزود: در گام دوم انقلاب، بار اصلی روی دوش جوانان بوده و محور کار جوانان است و در سازمان های مردم نهاد نیز جوانان رکن اصلی هستند.
کلانتری با اشاره به سازمان یافتگی تشکل ها، اظهارکرد: حرکت ها در این بخش با نگاه به آینده و رفع آسیب ها در محورهای مختلف است.
کلانتری با بیان اینکه در استان به شدت به سازمان های مردم نهاد نیاز داریم، عنوان کرد: همچنین ورود ها در این حوزه نباید با نگاه سیاسی باشد.
کلانتری تصریح کرد: سازمان های مردم نهاد با عشق، انگیزه، حس مسئولیت به شکل داوطلبانه ورود پیدا می کنند و کسی که به این حوزه ورود کند، به دنبال منافع نیست.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره اینکه تشکل ها ریشه مردمی دارند، گفت: سازمان مردم نهاد ستون محکمی برای تحقق اهداف است.
کلانتری با تاکید بر حمایت از تشکل های مردم نهاد، بیان کرد: باید تشکل ها به شکل کمی و کیفی تقویت شوند.
وی افزود: جامعه ما به شدت نشاط اجتماعی نیاز دارد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: جامعه به امید نیاز دارد و امید کاهش آسیب های اجتماعی را رقم می زند و نقش سازمان های مردم نهاد در این بخش محسوس است.
وی تقویت اعتماد مردم به نظام را ضروری دانست و عنوان کرد: باید گفتمان سازی عمومی در محورهای هدف اجرایی شود.
کلانتری همچنین ساماندهی خانه تشکل ها را از هدفگذاری ها عنوان کرد.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–