غیبت مسی مقابل بیلبائو قطعی شد؟
غیبت مسی مقابل بیلبائو قطعی شد؟

توازن؛ با غیبت امروز لیونل مسی در تمرین بارسا تقریبا بعید است او به بازی جمعه شب مقابل اتلتیک بیلبائو برسد. به گزارش “ورزش سه”، لیونل مسی، فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا به دلیل کشیدگی عضله ساق پا هر دو بازی دوستانه بارسلونا مقابل ناپولی را از دست داد و ارنستو والورده سرمربی بارسا نیز در آخرین […]


توازن؛

با غیبت امروز لیونل مسی در تمرین بارسا تقریبا بعید است او به بازی جمعه شب مقابل اتلتیک بیلبائو برسد.

به گزارش “ورزش سه”، لیونل مسی، فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا به دلیل کشیدگی عضله ساق پا هر دو بازی دوستانه بارسلونا مقابل ناپولی را از دست داد و ارنستو والورده سرمربی بارسا نیز در آخرین نشست خبری خود، احتمال نرسیدن مسی به اولین بازی بارسا در فصل جدید لالیگا که روز جمعه مقابل اتلتیک بیلبائو برگزار می‌شود را بالا دانست.

 

 

 

 

تمرینات  بارسلونا امروز و پس از دو روز استراحت از سر گرفته شد. در جلسه تمرینی امروز ظهر، مسی حضور نداشت تا احتمال حضورش در اولین بازی لیگ در ورزشگاه سن مامس کم و کمتر شود.

 فرانکی دی یونگ و تودیبو دیگر بازیکنانی بودند که در جلسه تمرینی امروز به ریکاوری پرداختند. نتو که امروز تحت عمل جراحی قرار گرفت نیز دو ماه به دور از میادین خواهد ماند.

اینیاکی پنیا دروازه بان آکادمی بارسلونا امروز به جای نتو در تمرین شرکت کرد. ریکی پویج که امروز تولد ۲۰ سالگی خود را جشن گرفته بود نیز در کنار آبل رویز و کارلس پرز در این جلسه تمرینی شرکت کرد. 

 

 

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–