پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان کهگیلویه و بویراحمد با فروش اموال مازاد دستگاه‌ها
پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان کهگیلویه و بویراحمد با فروش اموال مازاد دستگاه‌ها

توازن؛ رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه‌ها با فروش اموال مازاد پاداش پایان خدمت بازنشستگان را پرداخت کنند . به گزارش ایسنا – منطقه کهگیلویه و بویراحمد حسن نوروزی در جمع خبرنگاران افزود: برای اعتبارات هزینه‌ای در سال جاری مشکلاتی داریم که دستگاه‌ها برای رفع این مشکلات تکالیفی به عهده دارند […]

توازن؛

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه‌ها با فروش اموال مازاد پاداش پایان خدمت بازنشستگان را پرداخت کنند .

به گزارش ایسنا – منطقه کهگیلویه و بویراحمد حسن نوروزی در جمع خبرنگاران افزود: برای اعتبارات هزینه‌ای در سال جاری مشکلاتی داریم که دستگاه‌ها برای رفع این مشکلات تکالیفی به عهده دارند .

وی با اشاره به ۱۹ میلیارد تومان پاداش پایان خدمت بازنشستگان استان، افزود: این مبلغ از محل منابع استان قابل پرداخت نیست که قرار شد اموال مازاد دستگا‌ه‌ها شناسایی و با فروش آنها پاداش پایان خدمت بازنشتگان پرداخت شود .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص مبادله موافقت‌نامه‌های جاری و هزینه‌ای سال ۹۸ بیان کرد: با برگزاری به موقع شورای برنامه‌ریزی استان و شهرستان موافقت‌نامه‌ها در حال مبادله هستند و تاریخ ۶ شهریور آخرین مهلت مبادله موافقت‌نامه جاری و هزینه‌ای تعیین شده است.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–