ادعای اسپورت:/ گرت بیل رئال را تهدید به شکایت کرد
ادعای اسپورت:/ گرت بیل رئال را تهدید به شکایت کرد

توازن؛ ادعای اسپورت: بیل که قصد ندارد در پروسه جذب نیمار وارد شود رئال را تهدید به شکایت کرده است. به گزارش “ورزش سه”، به نقل از اسپورت، رئال مادرید که از هفته گذشته و پس از ناامیدی در جذب پل پوگبا برای به خدمت گرفتن نیمار وارد عمل شد، قصد دارد یکی دو بازیکن […]


توازن؛

ادعای اسپورت:

بیل که قصد ندارد در پروسه جذب نیمار وارد شود رئال را تهدید به شکایت کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، به نقل از اسپورت، رئال مادرید که از هفته گذشته و پس از ناامیدی در جذب پل پوگبا برای به خدمت گرفتن نیمار وارد عمل شد، قصد دارد یکی دو بازیکن خود را وارد این پروسه کند.

 

 

 

 

پی اس جی برای فروش نیمار ۲۰۰ میلیون یورو می خواهد و رئال مادرید نیز گرت بیل یا خامس را بعلاوه ۱۰۰ میلیون یورو به پی اس جی پیشنهاد داده است. مشکل اما آنجایی است که بیل با این انتقال مخالفت کرده و عنوان داشته است که علاقه ای برای پیوستن به پی اس جی ندارد و در صورت اصرار، از باشگاه رئال شکایت خواهد کرد چرا که این اقدام را نوعی بی احترامی به خود می داند.

پیشتر لوکا مودریچ نیز با وارد شدن در پروسه جذب نیمار مخالفت کرده بود و گفت که قصد دارد در رئال بماند.

به این ترتیب کار رئال که قصد ندارد ۲۰۰ میلیون یورو به پی اس جی پرداخت کند، برای جذب نیمار دشوار شده است و بازیکن دیگری هم در این تیم نیست که مورد نظر پی اس جی باشد و بتواند مسیر انتقال نیمار را هموار کند.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–