رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور:
اهتمام جدی برای گسترش ظرفیت های فرهنگی وجود دارد
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور:
اهتمام جدی برای گسترش ظرفیت های فرهنگی وجود دارد

توازن؛ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: اهتمام جدی برای گسترش ظرفیت های فرهنگی وجود دارد . به گزارش ایسنا – منطقه کهگیلویه و بویراحمد حجت الاسلام محمد قمی ظهر سه شنبه، ۲۲ مرداد ماه در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل سازمان تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، افزود: تحقق برنامه ها و توسعه بیش […]

توازن؛

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: اهتمام جدی برای گسترش ظرفیت های فرهنگی وجود دارد .

به گزارش ایسنا – منطقه کهگیلویه و بویراحمد حجت الاسلام محمد قمی ظهر سه شنبه، ۲۲ مرداد ماه در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل سازمان تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، افزود: تحقق برنامه ها و توسعه بیش از پیش اهداف دینی و فرهنگی، همت و تلاش همه جانبه را طلب می کند .

وی اظهارکرد: ما خادم خادمین فرهنگ اهل بیت(ع) هستیم و باید با اهتمام و جدیت برای تحقق اهداف گام برداریم و جامعه و مردم مارا قضاوت خواهند کرد .

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه محوریت و مردم سالار بودن را باور کرده ایم، خاطرنشان کرد: سلوک مردم سالارانه بودن سازمان تبلیغات به فضل خدا جلوه های بیشتری خواهد داشت .

قمی با تاکید بر حمایت سازمان مرکزی از مدیرکل جدید سازمان تبلیغات کهگیلویه و بویراحمد، تصریح کرد: این استان از اهمیت بالایی در نزد ما برخوردار است و امیدواریم که قدرتمند حرکت کنید .

وی با بیان اینکه محدودیت های مالی و مشکلات در عرصه کار وجود دارد، ادامه داد: اهتمام و تلاش ها می تواند برکات و خروجی های مناسبی داشته باشد .

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور از زحمات مدیرکل سابق سازمان تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در گسترش ظرفیت های فرهنگی تقدیر کرد.

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم از زحمات حجت الاسلام حمید برازش مدیرکل سابق تقدیر و سید رضا افتخاری که پیش از این معاونت فرهنگی قرارگاه پیشرفت و آبادانی کهگیلویه و بویراحمد را بر عهده داشت، به عنوان مدیرکل جدید سازمان تبلیغات کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–