پرداخت هزار و ۲۱۱ میلیارد ریال تسهیلات
پرداخت هزار و ۲۱۱ میلیارد ریال تسهیلات

توازن؛ بیش از هزار و ۲۱۱ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی روستایی و عشایری در کهگیلویه و بویراحمد به متقاضیان پرداخت شد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد،مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گفت:این مبلغ برای اجرای هزار و ۳۵۴ طرح در استان پرداخت شده است. پروانه نیک مرام افزود:با اجرای این طرح‌ها برای […]

توازن؛

بیش از هزار و ۲۱۱ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی روستایی و عشایری در کهگیلویه و بویراحمد به متقاضیان پرداخت شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد،مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گفت:این مبلغ برای اجرای هزار و ۳۵۴ طرح در استان پرداخت شده است.
پروانه نیک مرام افزود:با اجرای این طرح‌ها برای چهار هزار و ۲۱۰ نفر شغل ایجاد شده است.
وی با بیان اینکه از مجموع تعداد طرح‌های اجرا شده در استان ۶۴۷ طرح در بویراحمد،۱۵۱ طرح بهمئی و ۱۴۹ طرح در گچساران است گفت:  ۱۳۰ طرح در کهگیلویه، ۸۵در دنا، ۱۲۲ طرح در باشت، ۳۶ طرح در لنده و ۳۴ طرح در چرام است.
وی ایجاد اشتغال را یکی از دغدغه‌های اساسی مردم و مسئولان اجرایی کشور دانست و ادامه داد: یکی از سیاست‌های اصلی دولت تدبیر و امید اشتغالزایی و رونق تولید بوده که باید برای تحقق این مهم در استان بیش از پیش تلاش شود.
نیک مرام اضافه کرد:فراهم کردن زیرساخت‌های توسعه روستایی و عشایری و ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در این مناطق موجب کاهش بخش عمده‌ای از آسیب‌های اجتماعی در جامعه می‌شود.

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–