خدمات‎رسانی در روستاها مانع مهاجرت روستائیان می‎شود
خدمات‎رسانی در روستاها مانع مهاجرت روستائیان می‎شود
نماينده مردم گچساران و باشت در مجلس شوراي اسلامي از منطقه پشت کوه و همچنین برخی از روستاهای باشت بازدید و با حضور در جمع مردم مناطق روستایی و دیدار با آنها و معتمدین محلی در جریان مشکلات رفاهی و خدماتی ایشان قرار گرفتند .

به گزارش توازن ، غلامرضا تاجگردون در حاشیه بازدید از منطقه پشت کوه و روستاهای باشت گفت: شاخص های توسعه روستایی در روستاهای این شهرستان از وضعیت خوبی برخودار است .
تاجگردون با اشاره به اینکه بنیاد مسکن روحیه انقلاب و جهادی خود را حفظ کرده است، فعالیت‎های این بنیاد را خوب ارزیابی و تاکید کرد: کارهای خوبی در سطح روستاهای شهرستانهای گچساران و باشت آغاز و یا اجرا شده است و البته اقدامات زیادی هم باید انجام شود.
وی با اشاره به تاکید ویژه مقام معظم رهبری در خصوص رسیدگی به امور روستاها بیان کرد: حضور مسؤولان در روستاها موجب دلگرمی ساکنان این مناطق می‎شود.
وی افزود: توسعه روستاها از اولویت های بنیاد مسکن برای استقرار مردم در روستاها و جلوگیری از مهاجرت به شهر است.
تاجگردون تصریح کرد : اجرای طرح‎های هادی روستایی و ارائه خدمات عمرانی در روستاها یکی از سیاست‎های دولت برای رعایت توازن در ارائه خدمات، افزایش سطح رضایتمندی روستائیان و جلوگیری از مهاجرت آنان به شهرها است.
نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد : از سویی فراهم آوردن بسترهای توسعه گردشگری در روستاها و تقویت بن‎مایه‎های اقتصادی در کنار معرفی ظرفیت‎های مناطق روستایی نقش مهمی در درآمدزایی برای روستائیان دارد.
شایان ذکر است در جریان این دیدار روند پیشرفت برخی پروژه ها به همراه جمعی از مدیران نیز بررسی شد .

خبر: آرش کنارکوهی