یادداشت/ روح ورزش و فوتبال را به مطامع شخصی و گروهی آلوده نکنیم
یادداشت/ روح ورزش و فوتبال را به مطامع شخصی و گروهی آلوده نکنیم
وقت و دوره اینکه بدلیل عدم توانایی جسمی و عدم لیاقت، چون شخص یا جناح متبوع ما روی کار نیست، یا چون ما نیستیم و دیگران هستند، به اتمام رسیده و منقضی شده است

ابوذر رشیدی؛

سال هاست حال و روز ورزش بخصوص فوتبال در استان و شهرستان ما خوب و مساعد و رضایت بخش نبوده تا در کنار سوء مدیریت ها و اجحاف ‌ها و تضییع حقوق و سوختن سهمیه ها، شاهد سوختن استعدادها ‌و جوانان این خطه مستعد و شایسته باشیم.

شاید بتوان در بخش های متعددی دلایل این نافرجامی ها و ناکامی ها را جستجو کرد اما بی شک بخش سوء مدیریت و عدم انتخاب و انتصاب های مبتنی بر تخصص و شایستگی و از جنس ورزش،همواره بیشترین سهم را به خود اختصاص داده و می دهدبحمدالله در ماه ها و روزهای اخیر شاهد تغییر و تحولات چشمگیر و موثری در حوزه فوتبال منطقه بوده ایم.
حال که بعد از گذشت سال ها مشقت و تلاش فراوان کادری مجرب متعهد متخصص و از جنس ورزش و مردم در بخش فوتبال شهرستان و استان انتخاب و زمام امور را با توجه به سختی ها و کاستی های پیشین به عهده گرفته اند نیازمند حمایت همه جانبه ماست تا فارغ از منیت ها و دیدگاه های منفعت گرایانه چه شخصی و چه جناحی به رشد و اعتلای ورزش و فوتبال شهرستان و استان و منطقه کمک کنیم.

اکنون که اراده و عزمی راسخ و کارامد در کادر مدیریتی جدید و خواست همگانی در سطح مردم و جامعه بوجود آمده و وجود دارد وقت آن رسیده به خواست و انتخاب و منافع مردم احترام بگذاریم و با همگرایی و همکاری تمام و کمال با کادر و اشخاص جدید در مسیر توسعه و ترقی گام برداریم.

بی شک راه برونرفت از مشکلات و پیشرفت در گرو همگرایی،اخلاق مداری و دوری از تسویه حساب ها و اقدامات تلافی جویانه است.
نگذاریم منیت و منفعت و سیاست،کماکان موجبات تهمت و جوسازی و مانع تراشی و کارشکنی و عدم پیشرفت را برایمان فراهم آورد.
وقت و دوره اینکه بدلیل عدم توانایی جسمی و عدم لیاقت، چون شخص یا جناح متبوع ما روی کار نیست، یا چون ما نیستیم و دیگران هستند، به اتمام رسیده و منقضی شده است؛ بپذیریم دوره دوره ی تخصص و شایستگی است در پایان به عنوان عضوی ازاین جامعه و برادر کوچکتر همه شما عزیزان و بزرگواران صمیمانه یادآور میشوم که خراب کردن همواره آسان و ساختن دشوار است.
تقاضامندم بیاییم ما پیش قراول اتحاد و ساختن باشیم، بیاییم روح ورزش و فوتبال را به مطامع شخصی و گروهی آلوده نکنیم، بیاییم قدر فرصت های از دست رفته و پیش رو را بدانیم، فراموش نکنیم ما کم تاوان فردگرایی و لجبازی و کارشکنی ها را نداده ایم.
قطعا که چشم مردم و نگاه خداوند به ما و عملکرد ماست.

ابوذر رشیدی-گچساران
  • نویسنده : ابوذر رشیدی