لیورپول دمبله را به جای کوتینیو از بارسا بگیرد
لیورپول دمبله را به جای کوتینیو از بارسا بگیرد

توازن؛ دنی مرفی هافبک سابق لیورپول معتقد است برای لیورپول، عثمان دمبله خریدی منطقی تر نسبت به کوتینیو محسوب می شود. به گزارش “ورزش سه”، این روزها شایعاتی در رسانه های انگلیسی منتشر شده است مبنی بر اینکه لیورپول تمایل دارد فیلیپه کوتینیو را بازگرداند. ستاره برزیلی ژانویه ۲۰۱۸ از لیورپول راهی بارسلونا شد ولی روزهای […]

توازن؛

دنی مرفی هافبک سابق لیورپول معتقد است برای لیورپول، عثمان دمبله خریدی منطقی تر نسبت به کوتینیو محسوب می شود.

به گزارش “ورزش سه”، این روزها شایعاتی در رسانه های انگلیسی منتشر شده است مبنی بر اینکه لیورپول تمایل دارد فیلیپه کوتینیو را بازگرداند. ستاره برزیلی ژانویه ۲۰۱۸ از لیورپول راهی بارسلونا شد ولی روزهای خوبی را در این تیم سپری نکرده و حالا در اندیشه جدایی است. گفته می شود او بازگشت به لیورپول را مدنظر دارد و سران لیورپول نیز روی این قضیه دیدگاه مثبتی دارند.

 

 

 

 

دنی مرفی اما با این انتقال موافق نیست. او به “بی وین” گفت:« دمبله می تواند یک خرید فوق العاده برای لیورپول باشد. او روزهای خوبی در بارسلونا نداشته اما واضح است که یک استعداد شگرف بوده و توانایی های خارق العاده ای در خود دارد که می تواند به تنهایی باعث پیروزی تیمش شود.

اگر او اعتماد به نفس خودش را بازیابد، می تواند در کنار مانه و صلاح، یک خط حمله وحشتناک را ایجاد کند. حتی معتقدم دمبله می تواند باعث نیمکت نشینی روبرتو فیرمینو هم بشود. در این صورت رقابتی شدید هم ایجاد خواهد شد و دمبله و فیرمینو هفته به هفته برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی خواهند جنگید و این در نهایت به سود لیورپول تمام خواهد شد.

در عوض جذب دوباره کوتینیو یک قدم به عقب برای لیورپول خواهد بود. بازگشت او سبک بازی لیورپول را تغییر خواهد داد و این به ضرر کل تیم خواهد شد. او وقتی خوب است که در مرکز زمین باشد و نه در سمت راست و چپ. لیورپول در پست کوتینیو احساس خطر نمی کند.»

 

 

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–