۴۰۰ میلیارد ریال برای عمران و آبادی شهرستان محروم لنده اختصاص یافت
۴۰۰ میلیارد ریال برای عمران و آبادی شهرستان محروم لنده اختصاص یافت

توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از لنده، سید خدادوست موسوی ظهر امروز در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان لنده اظهار داشت: کهگیلویه و بویر احمد و به تبع شهرستان لنده در حوزه  راه، عمران و آبادانی در اوج محرومیت قرار دارند. وی با اعتراض به اعتبار تخصیص داده شده به شهرستان لنده گفت: […]

توازن؛

به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از لنده، سید خدادوست موسوی ظهر امروز در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان لنده اظهار داشت: کهگیلویه و بویر احمد و به تبع شهرستان لنده در حوزه  راه، عمران و آبادانی در اوج محرومیت قرار دارند.

وی با اعتراض به اعتبار تخصیص داده شده به شهرستان لنده گفت: مدیران ارشدی که در راس قرار دارند هنگام توزیع اعتبارات ازپایین به بالا نگاه کنند زیرا شهرستان‌های محروم باید دیده شوند و اعتبارات بیشتری برای توسعه در اختیار آنها قرار دهند.

موسوی افزود:اعتبارات تخصیص داده شده از محل اعتبارات استانی و ملی ۴۰ میلیارد تومان برای ۵۱ پروژه در ۱۸ سرفصل به شهرستان لنده تخصیص داده شده است.
 
وی ابراز کرد: اعتبارات ملی در پنج سرفصل مهم راه، حمل ونقل جاده‌ای، خدمات شهری و روستایی، آب ورفاضلاب، بهداشت وردرمان، منابع آب و حوزه کشاورزی تخصیص داده شده است.

موسوی با بیان اینکه در سطح شهرستان لنده پروژه‌های زخمی زیادی وجود دارد  و اعتبارات تخصیصی کافی نیست، عنوان کرد:  شاخص های که از سوی کمیته برنامه ریزی بودجه در نظر گرفته شده که امکان جابه جایی اعتبارات وجود ندارد و مدیران باید در حوزه کاری خود برنامه ریزی دقیق داشته باشند و مهم ترین پروژه‌ها را اولویت بندی کنند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت: مهم ترین معظلاتی که در سطح شهرستان لنده وجود دارد عدم توجه به زیر ساخت‌های فنی و اجرایی و تعداد زیاد پروژه‌ها است.

عدل هاشمی‌پور اظهار داشت: تعداد زیاد پروژه‌های نیمه کاره در سطح شهرستان زیاد بوده و همین سبب فراموش شدن برخی از پروژه‌ها شده که سبب تخریب ابنیه‌ها و زیر ساخت‌ها شده است.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، لنده، چرام و بهمئی بیان کرد: بیش از ۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای جاده لنده به تشان اختصاص یافته است.

انتهای پیام/ ز

—–
این مطلب بصورت خودکار از وب سایت های مرجع دریافت شده است:لینک منبع
—–